13 بهترین مکان برای گذراندن کریسمس امسال


مقاصد فرار کریسمس

اینستاگرام

من خیلی مطمئن نیستم که چگونه به اینجا رسیدیم، اما – ظاهرا – فقط چند هفته تا کریسمس فاصله داریم. اگر این اطلاعات باعث ایجاد هراس شد، متاسفم!

با این حال آن را دریافت می کنم. چیزهای زیادی برای شروع فکر کردن وجود دارد. از پیدا کردن هدیه مناسب برای مادرتان، که به نوعی حساس است اما از اینکه چیزی برای او به دست آورده اید راضی است، تا اینکه بفهمید چه چیزی را برای BFF وسواس هری استایلز خود دریافت کنید، این زمان می تواند بسیار بسیار استرس زا باشد. راه حل من؟ گورتو از اینجا گم کن. نه، جدی – کلاه بابانوئل خود را بردارید و بروید.

پس از گشت و گذار در تمام بابانوئل‌های مخفی و فیل‌های سفید، بهترین هدیه‌ای که می‌توانید برای خود بگیرید، یک استراحت طولانی کریسمس است. فقط فکر کنید، با یک کارت واکسن در دست، شما این قدرت را دارید که کریسمس خود را به رویدادی تبدیل کنید که شامل ماندن در لباس خواب شما در تمام طول روز نباشد (مگر اینکه این حال و هوا را دوست داشته باشید زیرا، صادقانه بگویم، من دوست دارم).

از مناطق بدون برف و غیر سنتی تا مقاصدی که به شما احساس می‌کنند وارد رام تعطیلات کامرون دیاز شده‌اید، مطمئناً می‌توانید جای خالی خود را در لیست زیر بیابید.

اوه، می گویید برای کل خانواده خود یک سفر برنامه ریزی می کنید؟ گرفتمت فقط تو و یه هو؟ بسیار خوب، با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا گریزهای دوردستی است که سفرهای کریسمس آینده شما سزاوار آن هستند. (PS چیزها قطعاً در این زمان از سال سریع رزرو می شوند، بنابراین حرکت کنید!)

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

فضای کریسمس کابین دنج به وفور! قطعاً چند لایه ببندید و به سمت Catskills بروید تا در هوای ~واقعاً تازه~ زمستانی تنفس کنید، و احساس دوری خواهید کرد، دور دور. وقتی همه کارهای برفی را انجام نمی‌دهید (می‌دانید، اسکی، اسکیت، تیوب)، می‌توانید کودک درون خود را در قطار سریع السیر کریسمس Catskill هدایت کنید – یک سفر یک ساعته با راهنما در جنگلی که شما را به آن می‌برد (منتظر باشید. ) کارگاه بابانوئل در قطب شمال. هی چشماتو نچرخون! بود هرگز خیلی پیر

اکنون ثبت کن

2

چارلستون، کارولینای جنوبی

چارلستون یک انتخاب عالی برای هر کسی است که روح کریسمس را بدون سرمای یخبندان می خواهد (افزایش دمای 61 درجه در دسامبر، مردم). چارلستون از درخت کریسمس 64 فوتی آن در وسط میدان ماریون گرفته تا جشنواره تعطیلات چراغ ها در پارک جیمز کانتی، به معنای کسب و کار وقتی نوبت به پرتاب کردن برای تعطیلات می رسد.

اکنون ثبت کن

اوه، می خواهید احساس یک کریسمس اروپایی را داشته باشید، اما بدون آن همه زمان سفر؟ دو کلمه. کبک شهر. از 25 نوامبر تا 23 دسامبر، این شهر میزبان بازار کریسمس با تم آلمانی است که شامل همه چیز براتوورست، شراب داغ، و نان زنجبیلی است که می‌توانید بخواهید.

به دکوری کریسمس نگاه کنید که احساس بدی نسبت به درخت کریسمس پلاستیکی روی میزتان ایجاد می کند. Rue de Petit-Champlain و Place de l’Hotel-de-Ville احتمالاً مهمانی شب کریسمس کارداشیان، TBH هستند. در اصل، فقط به شهر کبک بروید، باشه؟

اکنون ثبت کن

بحث واقعی: تعداد کمی از مقصدها به زیبایی جزیره پناهگاه، نیویورک هستند. جدی می گویم – این جزیره دورافتاده که بین سواحل شمالی و جنوبی لانگ آیلند قرار گرفته است، به دلایلی بیش از این واقعیت که جهنم دورافتاده است، ایده آل است. با اقامت در The Pridwin – تفرجگاه ساحلی نمادین جزیره، واقعاً برای تعطیلات szn از شبکه خارج شوید. در رستوران هتل، The Terrace، شام خود را مهمان کنید، جایی که می‌توانید با کاربونارا اردک لیمویی و کیک هویج شام بخورید، یا یک رستوران در Léon 1909 در همان نزدیکی رزرو کنید تا طعم همبرگر آنها را با رویه گرویه بچشید. مطمئنا، میزبانی تعطیلات در خانه خوب است، اما خوردن و غذا خوردن در مقصدی دور، دور از خانواده بزرگتان؟ این حتی زیباتر است.

5

ویکتوریا، بریتیش کلمبیا

خوب، بله، دو مقصد کانادایی در این لیست وجود دارد. اما این به این دلیل است که همسایه ما در شمال می داند چگونه کریسمس را به درستی انجام دهد. Ahem، ویکتوریا، BC، به طور خاص. این شهر خوش‌منظره کنار بندر، برای دیدن مناظر در طول سال ایده‌آل است، اما ترکیب فصل تعطیلات آن‌ها نسبت به مناطق اطراف، کاملاً برتر است. (به طور جدی، مرکز شهر ویکتوریا شبیه چیزی خارج از یک فیلم Hallmark به نظر می رسد.) با اقامت در هتل مجلل Magnolia & Spa، یا واقعاً حال و هوای دنج خود را ایجاد کنید و چند شب در Oak Bay Beach Hotel برای اقیانوس خود رزرو کنید. جکوزی های جانبی

6

پلایا دل کارمن، مکزیک

با این خطر که شبیه گرینچ واقعی به نظر برسد، هیچ چیزی نمی گوید “تعطیلات مبارک!” برای من کاملاً مانند این است که پیام OOO خود را برای کریسمس مملو از مزکال و آفتاب کامل به مکزیک ارسال کنم. (نه، srsly—من هر سال این سفر را انجام می‌دهم.) اگر تعطیلات ساحلی در فهرست آرزوهای زمستانی شما قرار دارد، در اسرع وقت آن را به Rivera Maya مکزیک رزرو کنید.

مانگروهای سرسبز و سواحل بکر منطقه به شما کمک می کند تا از این واقعیت که تا ساعت 5 بعدازظهر کاملاً سیاه است، حواس تان را پرت کنید، و اگر این کار را نکرد، پس فکر کنید چه خواهد شد. به علاوه، اگر قصد دارید تا این اندازه سفر کنید، می توانید ممکن همچنین زمانی که در آنجا هستید در Banyan Tree Mayakoba اقامت کنید. استراحتگاه در بهترین حالت خود لوکس است – هر ویلا دارای استخر خصوصی خود است، و حتی اگر می‌خواهید بین چرت‌های کنار استخر به عقب برگردید، یک زمین گلف کاملاً آراسته نیز در محل وجود دارد. (هر چند وقتی نمی خواهید به خانه بیایید مرا سرزنش نکنید.)

اگر صادقانه بگویم، شهر دنج آرورا، نیویورک بسیار جذاب است، من وسوسه می شوم که شغل روزانه خود را رها کنم و یک مسافرخانه تمام وقت در مسافرخانه های معروف شهر شوم. آرورا که در منطقه معروف شراب دریاچه‌های فینگر نیویورک قرار دارد، دقیقاً همان شهر کوچکی است که در آن رمان‌های عاشقانه کریسمس می‌خوانید و وانمود می‌کنید که در این فصل از سال از بین نمی‌روید. پیشنهاد من؟ آخر هفته یک اسپا رزرو کنید و آن هفته بسیار کند را بین کریسمس و شب سال نو در یکی از مسافرخانه‌های تاریخی در خیابان اصلی آرورا بگذرانید. حالا آیا شما مانند شخصیت اصلی فیلم کریسمس خودتان احساس نمی کنید؟ اینطور فکر کرد.

اگر اهل شهرهایی با تاریخچه کامل هستید، بروژ نام شما را در سراسر آن نوشته است. هزاران تن از معماری اصلی قرون وسطایی آن هنوز دست نخورده باقی مانده است، بنابراین گردش کریسمس شما مستقیماً از یک کتاب داستان احساس می شود.

شهر این فصل را بسیار جدی می‌گیرد، بنابراین مطمئن شوید که ترکیب بزرگ پیست یخ/بار زمستانی و دو بازار وحشی کریسمس را با شکوه و عظمت کامل کشف کنید. (اگر به بار زمستانی رسیدید، آبجوی کریسمس را سفارش دهید. خوش آمدید!)

اکنون ثبت کن

9

پارک ملی درخت جاشوا، کالیفرنیا

بله، من به شما پیشنهاد می کنم کریسمس را در صحرا بگذرانید. منظورم این است که همه ما به حال و هوای زمستان وابسته نیستیم، پس چرا فقط به جایی زیبا نرویم (مثلاً جاشوا تری)؟

فقط تصویری از بیدار شدن با کاکتوس ها در خارج از پنجره شگفت انگیز Airbnb خود، تماشای طلوع و غروب خورشید در دره پنهان، خنک شدن با حیات وحش در سد بارکر، پیاده روی در پارک در صبح کریسمس را تصور کنید. یک رویا! اوه، فقط مراقب تغییرات شدید آب و هوا باشید: ممکن است در طول روز خوب و آفتابی به نظر برسد، اما سرما اراده شب به تو برسم

اکنون ثبت کن

برف و کوه های مورد تایید اسکی؟ بررسی! نوار مرکز شهر کاملاً تزئین شده با رستوران، کلوب و (مهمتر از همه) خرید؟ بررسی!! یک کارخانه آبجوسازی کامبوچا که واقعاً ضروری نیست اما هنوز هم بسیار مورد استقبال قرار می گیرد؟ بررسی!!!

اکنون ثبت کن

فکر می‌کنم همه می‌خواهند کسی باشند که بتوانند بگویند برای کریسمس به فنلاند رفته‌اند، و برای شما خوش شانس هستم، من می‌توانم کمک کنم تا این اتفاق بیفتد! معرفی: لاپلند (به طور خاص، شهر رووانیمی).

بله، اساساً مستقیماً از یک فیلم بیرون آمده است. بله، اینجا خانه برخی از بهترین بازارهای کریسمس در جهان است (به اسمورگاسبورگ با موضوع تعطیلات فکر کنید). بله، به معنای واقعی کلمه گوزن سواری دارد. اما این شهر به معنای واقعی کلمه زادگاه بابانوئل است، بنابراین مسابقه ای است که در بهشت ​​خالی کریسمس ساخته شده است.

اکنون ثبت کن

من حتی نیازی به فروش باربادوس به شما ندارم زیرا … این یک انتخاب عالی برای کریسمس غیر کریسمس است! با این حال، اگر به کارهایی که باید انجام دهید گیر کرده اید (علاوه بر برنزه شدن ماه دسامبر)، فکر می کنم در انتخاب تورهای آفرود جیپ در جزیره، مزه کردن رام فوق العاده در Mount Gay Distillery یا یک شب مملو از آن باشید. با غذا و کلوپ های محلی در گپ در هول تاون.

اکنون ثبت کن

بنابراین استراسبورگ به معنای واقعی کلمه به پایتخت کریسمس ملقب است. نیاز است بیشتر بگویم؟ اوه، اینجا همچنین خانه Christkinelsmärik است – قدیمی‌ترین بازار کریسمس فرانسه مملو از 300 فروشنده (بله، درست خواندید!) که ممکن است حساب بانکی شما را در وضعیت بدی رها کنند، اما مطمئناً شادی کریسمس زیادی را برای شما به ارمغان می‌آورند! چه چیزی مهم است؟

اکنون ثبت کن

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع