13 بهترین ملحفه زمستانی گرم سال 2022 – ست ملحفه های دنج برای هوای سرد

بهترین ورق های زمستانی

از فلانل سنگین گرفته تا پنبه پرکال نرم، هزاران ملحفه زمستانی عالی را در قیمت‌های مختلف در زیر می‌بینید. بنابراین اگر در این فصل تمایل به پذیرایی از ملافه های لوکس دارید، گزینه های ساخته شده از ابریشم صاف یا بامبو را خواهید یافت که همچنان به اندازه کافی سبک هستند تا بتوانید در تمام طول سال از آن استفاده کنید. یا، اگر به بودجه خود پایبند هستید (من با شما هستم)، همچنان گزینه های مقرون به صرفه و باکیفیتی را در این لیست خواهید یافت که به ضرر شما نیستند و شما را خوب و گرم نگه می دارند. همین الان برخی از آنها را بررسی کنید.

انتخاب های برتر ما برای بهترین ملحفه های گرم زمستانی 2022

بهترین ملحفه های زمستانی ترمه

بین پرتاب کردن، چرخاندن و جمع شدن برای گرم شدن زیر روکش ها و حتی اضافه کردن پتوهای اضافی در وسط یک شب سرد زمستانی، ممکن است این احساس را داشته باشید که بیشترین تلاش را برای داشتن خوابی آرام انجام می دهید. به من اعتماد کن، من آنجا بوده ام. بنابراین برای اطمینان از اینکه در این فصل بیشتر شب‌هایتان را با دعوا نمی‌گذرانید یا در این فصل با سرما از خواب بیدار نمی‌شوید، برخی از بهترین ملحفه‌های گرم زمستانی را جمع‌آوری کرده‌ایم که ارزش سرمایه‌گذاری روی آن‌ها را دارند. زیرا در این زمستان، تخت خواب شما باید مکان شادی شما باشد. جایی که می‌توانید چندین ماه آینده را تا حد امکان در رختخواب نرم و گرم بگذرانید.

خانه خلیج بزرگ

ست ملحفه مخملی بسیار نرم و نرم

7

بروکلین

ست ورق هسته لوکس در دوقلو

2

اولین چیزها: تعداد نخ های یک ست ورق نشان دهنده کیفیت آن نیست (عوامل زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفت، مانند نحوه بافت و نوع الیاف استفاده شده). ). با این حال، وقتی نوبت به خرید ملحفه‌های زمستانی راحت می‌رسد، توجه به تعداد نخ‌ها می‌تواند به شما اطلاع دهد که آیا ملحفه‌ها واقعاً به اندازه کافی برای نیازهای شما گرم هستند یا خیر. زیرا معمولاً هرچه تعداد نخ ها بیشتر باشد، سنگین تر است و بنابراین، گرمتر– ورق ها هستند. این به این دلیل است که اگر نخ های نخ بیشتری در هر اینچ مربع وجود داشته باشد، پارچه متراکم تر است، به این معنی که جریان هوا کمتر است (و شانس کمتری برای احساس باد سرد در نیمه شب). بنابراین اگر به دنبال چیزی گرم هستید، هر ست ورق با تعداد نخ 250 یا بالاتر گزینه خوبی خواهد بود. و برای افرادی که روی تختخوابشان نان تست بیشتر می‌پسندند، به دنبال ملحفه‌هایی با تعداد نخ‌های 400 یا بالاتر بگردند، زیرا این ملحفه‌ها بسیار متراکم هستند و وزن کمی دارند که احساس راحتی می‌کنند.

لیلی سیلک

روتختی 4 عددی ابریشمی ملکه

13

بافی

ورقه های اکالیپتوس در ملکه

10

بهترین ملحفه های زمستانی برای افراد گرم خواب

اکنون، در اینجا 13 مورد از بهترین ملحفه های تخت برای زمستان را آورده ایم. وقت آن است که «افزودن به سبد خرید» را بزنید و سپس یک چرت شایسته بزنید. رویاهای شیرین!

بهترین ملحفه های زمستانی بامبو

بهترین ورق های بودجه زمستانی

شمال واقعی توسط فلسفه خواب

ست ورق میکروفلیس برس دار دنج در کوئین

5

حسن نیت

بهترین ورق های زمستانی تنظیم کننده دما

بهترین ملحفه های زمستانی مخملی

روانتی

ملحفه های 4 تکه فلانل 100% پنبه به صورت کامل

4

بهترین ورق های زمستانی چاپ تعطیلات

لینوتو

ست های کتانی 100٪

12

بروکلین

ست ورق ترمه هدر دار به صورت کامل

6

رنگ بنفش

ورق های SoftStretch در Queen

11

با انواع مختلفی از ورقه‌های موجود – از پرکال و فلانل گرفته تا ابریشم، بامبو و خیلی چیزهای دیگر – تلاش برای تشخیص اینکه نوع پارچه برای شما مناسب‌تر است، کمی سخت است. یکی از راه‌های محدود کردن گزینه‌ها، در نظر گرفتن نوع محیط خوابی است که می‌خواهید ایجاد کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید تختخواب شما در این زمستان بسیار گرم باشد، به دنبال ورقه های ساخته شده از الیاف باشید که گرما را حفظ می کنند، بنابراین هر چیزی که از پنبه، پشم، پشم، ترمه و حتی ابریشم ساخته شده باشد ایده آل خواهد بود.

تعداد نخ ها

مبلمان امپراتوری ایالات متحده آمریکا

ست ورق فلانل 100% پنبه

3

بهترین ملحفه های زمستانی فلیس

بهترین ملحفه های زمستانی سازگار با محیط زیست

بهترین ملحفه های ابریشمی زمستانی

بهترین ملحفه های گرم زمستانی

انبار سفال

ست ملحفه پرکاله ارگانیک سانتا تویل در کوئین

هنگام خرید بهترین ملحفه های گرم زمستانی چه نکاتی را در نظر بگیرید

مواد

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

My Sheets Rock

تنظیم کننده

9

بهترین ملحفه های فلانل زمستانی

بهترین ملحفه های کتانی زمستانی

نگرش

ست ملحفه ساتین امضا در کوئین