13 بهترین مایو نوزاد: انتخاب های تخصصی زیبا و راحت برای خرید


ممکن است بخواهید که باله کوچولو را با شیرین ترین بیکینی ها و شورت های تخته ای بپوشید، اما آنچه در واقع بهترین مایو نوزاد را می سازد ممکن است شما را شگفت زده کند. برای کمک به شما در تشخیص اینکه دقیقاً چه لباس شنای مخصوص نوزادان و کودکان نوپا برای خانواده شما معنا دارد، با الکسیس استفنز، DO، متخصص پوست دارای گواهی هیئت مدیره مستقر در فلوریدا، دکتر دوریس دی، متخصص پوست دارای گواهی هیئت مدیره در شهر نیویورک صحبت کردیم. و کیت هاونز، BSE، MSE، Ph.D.، دانشیار فیزیوتراپی بالینی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و محقق در گروه تحقیقاتی سلامت پری ناتال.

انتخاب های برتر ما:

  1. بهترین مایو نوزاد به طور کلی: من بازی می کنم. توسط جوانه سبز
  2. بهترین راشگاردهای تک تکه برای نوزادان پسر و دختر: Simple Joys توسط Carter’s
  3. بهترین مایوهای آستین بلند برای دختر بچه ها: رافل باتس
  4. جالب ترین لباس شنا: بودن
  5. بهترین ها برای مامان و من: Rylee & Cru

چگونه بهترین لباس شنای کودک را انتخاب می کنید؟

شروع کنید با جایی که. اگر بیرون از منزل هستید، هر متخصص قبل از فکر کردن در مورد لباس پوشیدن، به فکر کردن در مورد مراقبت از آفتاب تاکید کرد. دکتر دی می‌گوید: «قانون اصلی من برای محافظت از کودک در برابر اشعه ماوراء بنفش (UV) این است که قرار گرفتن در معرض اوایل و اواخر روز بهترین است، و چرت زدن در سایه در وسط روز که اشعه ماوراء بنفش قوی‌تر است، بخوابید. هنگامی که نمی توانید از نور مستقیم خورشید اجتناب کنید، اتفاق نظر این است که در مورد کرم ضد آفتاب کودک کوشا باشید و لباس هایی با فاکتور محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش (UPF) را برای خود و بچه ها در نظر بگیرید. در مورد لباس شنا، کارشناسان می گویند بیشتر بیشتر است، که تمایل دارد به عنوان محافظ برای نوزادان پسر و دختر ظاهر شود. برای شنا در داخل خانه، می توانید با برش های زیبا کمی بیشتر سرگرم شوید.

بچه راشگارد چیست؟

راشگارد پیراهنی است که برای فعالیت های آبی ساخته شده است. اغلب آنها قابلیت تنفس دارند، سریع خشک می شوند و از اسپندکس، نایلون و پلی استر ساخته شده اند. دکتر هاونز می گوید: «راشگاردها نرم و کشدار هستند، بنابراین پوشیدن آن ها بدون لیز خوردن یا احساس ناراحتی آسان است. نور خورشید، که به معنای احتمال کمتری برای کج خلقی ناشی از کرم ضد آفتاب است.

در حالی که راشگاردها ترجیح داده می‌شوند، اما این بدان معنا نیست که لباس‌های حباب‌دار و تانکینی‌های نوجوان ممنوع هستند. مایوهای بسیار زیبا و با پوشش کمتری در دسترس هستند. فقط راحتی فرزندتان و تعهدتان به استفاده از کرم ضد آفتاب را در نظر بگیرید.» دکتر هیونز می گوید.

UPF چیست و آیا هنگام خرید مایو نوزاد مهم است؟

دکتر هاونز UPF را به عنوان معیاری برای اندازه گیری میزان اشعه ماوراء بنفش توضیح داد که می تواند از طریق پارچه نفوذ کند و به پوست برسد. مشابه کرم ضد آفتاب، او می گوید UPF بالاتر نشان دهنده محافظت بهتر در برابر اشعه ماوراء بنفش است و حداقل UPF 30 را توصیه می کند. دکتر دی و دکتر استفنز UPF 50 را برای نوزادان انتخاب می کنند که به گفته آنها 98٪ از نور خورشید را مسدود می کند. اشعه ها

دکتر استفنز می گوید: “به طور کلی توصیه می شود که نوزادان زیر 6 ماه از لباس های UPF به جای ضد آفتاب استفاده کنند.” این به این دلیل است که پوست آنها بسیار ظریف و حساس است و بیشتر در معرض تحریک و واکنش های آلرژیک هستند. آیا از بثورات خارش دار دیگری اجتناب می کنید؟ بله لطفا. اما دکتر استفنز هشدار می دهد که از خود راضی نباشید زیرا در حالی که لباس UPF محافظت می کند، آن را جایگزین سایر اقدامات محافظتی در برابر آفتاب نمی کند.

آیا کودک باید زیر مایو پوشک بپوشد؟

اگر تا به حال به این فکر کرده اید که یک نوزاد زیر مایو چه می پوشد، تنها شما نیستید. اکثر استخرهای عمومی (به عنوان مثال، اگر ساس در برنامه مادر یا پدر و مادر من ثبت نام کرده باشد) از نوزادان می خواهند که پوشک شنا را زیر کت و شلوار خود بپوشند. اکنون، ممکن است فکر کنید: چرا نمی توانیم از پوشک معمولی استفاده کنیم؟ برای آن، دکتر هاونز پاسخی دارد: «پوشک‌های معمولی برای غوطه‌ور شدن در آب طراحی نشده‌اند و غرق در آب می‌شوند، ناراحت‌کننده می‌شوند و می‌توانند اجازه نشت مواد مدفوع به داخل استخر را بدهند.» او می‌گوید که پوشک‌های شنا، از سوی دیگر، با لایه‌های بیرونی ضدآب ساخته شده‌اند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در جای خود باقی بمانند.[ing] حوادث وحشتناک مدفوع و نه [becoming] خیلی سنگین در آب.»

منبع