13 بهترین سوتین ورزشی آمازون 2022

تسمه ها در مورد حمایت کلیدی هستند و معمولاً بند ضخیم تر به معنای ثبات بیشتر و حرکت کمتر است. اگر نیم تنه بزرگ تری دارید، احتمالاً می خواهید به دنبال بند هایی باشید که قابل تنظیم، قابل تبدیل و – در حالت ایده آل – پد دار باشند. اگر قصد دارید سوتین خود را برای یک تمرین با شدت بالا بپوشید، نظرات را بخوانید تا مطمئن شوید که این بندها به مرور زمان نمی لغزند یا شل نمی شوند.

تناسب مناسب را پیدا کنید

دو نوع اصلی سوتین های ورزشی وجود دارد: کپسوله سازی و فشرده سازی. سوتین های ورزشی کپسوله دار دارای فنجان های قالبی هستند (معمولاً با سیم زیرین) که سینه های شما را از هم جدا کرده و در جای خود نگه می دارد، مانند سینه بند سیمی Panache Sports، و انتخاب خوبی برای سینه های بزرگتر است. سوتین‌های ورزشی فشرده مانند سوتین‌های ورزشی Under Armour Mid Crossback با فشار دادن محکم سینه‌ها به سینه برای محدود کردن حرکت در حین فعالیت کار می‌کنند و معمولاً برای کسانی که سینه‌های کوچک‌تری دارند گزینه خوبی هستند. با این حال، هنگامی که هر دوی این موارد را در یک سوتین ورزشی ترکیب می‌کنید، مانند Brooks Dare Crossback Run Bra 2.0، می‌توانید از یک سوتین فشرده با شکل یک سوتین کپسوله پشتیبانی کنید.

تسمه ها را بررسی کنید

خرید آنلاین سوتین می تواند دشوار باشد، به خصوص وقتی صحبت از سوتین های ورزشی می شود، جایی که تناسب ایمن ضروری است. به این فکر کنید که آیا می‌خواهید تناسب فشرده‌تری داشته باشید یا آرام‌تر، سپس نظرات را بخوانید تا ببینید آیا باید سایز سوتین خود را بالا، پایین یا مطابق با سایز معمولی خود انجام دهید. بهترین سوتین‌های ورزشی معمولاً آنهایی هستند که کاملاً قابل تنظیم هستند، بنابراین می‌توانید تناسب خود را در صورت نیاز سفارشی کنید.منبع

درست مانند زمانی که در حال خرید هر نوع سوتینی هستید، می خواهید به این فکر کنید که چقدر به حمایت نیاز دارید و چه نوع فعالیت هایی را انجام خواهید داد. هنگام خرید باید به چند نکته توجه داشت:

سبک را در نظر بگیرید