13 بهترین بدنه زنانه 2023: Skims، Amazon، Nordstrom

ما خیلی مدیون لباس اندام فروتن هستیم. از تاپ های آماده مهمانی گرفته تا اصول اولیه مانند بهترین تی شرت های یقه V و تی شرت های سفید، بهترین لباس های بدن راحتی و راحتی سطح بعدی را به ما ارائه می دهند که هرگز نمی دانستیم به آن نیاز داریم.

چیزی که قبلاً برای رقصندگان و ژیمناست‌ها لباس‌های ورزشی ضروری به حساب می‌آمد (و راز یک‌بار استایلیست) به یک کمد لباس اصلی برای توده‌ها تبدیل شده است – در واقع، اکنون می‌توانید نسخه‌ای از لباس‌های بدن تقریباً از هر سبکی پیدا کنید. چه کسی می دانست که از بین بردن نیاز به بستن مکرر پیراهن در شلوار می تواند چنین تغییری در بازی ایجاد کند؟ این بخشی از لباس زیر زنانه و بخشی فشرده است، اما راحت تر از لباس های معمولی شما برای زنان است. (دلیلی وجود دارد که افراد مشهور آنها را دوست دارند.)

ما در اینترنت به دنبال جذاب‌ترین، همه‌کاره‌ترین، مناسب‌ترین و در کل بهترین لباس‌های بدن هستیم. فرقی نمی‌کند به دنبال یک لباس بدن با سوتین برای سینه‌های بزرگ، لباسی برای پوشیدن در محل کار، یا انتخاب‌هایی با انحنا باشید، در اینجا چیزی برای همه وجود دارد. 13 مورد بررسی شده ما را در زیر خریداری کنید.

انتخاب های برتر ما:

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع