12 پیشنهاد کیت وعده غذایی سایبری دوشنبه 2022 برای آسان تر کردن زندگی شما | زرق و برق

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

آیا به دنبال فروش های ضروری بیشتری هستید؟ ویرایش ما را بررسی کنید بهترین معاملات دوشنبه سایبری 2022.

بسیاری از برندها اکنون قیمت ها را کاهش می دهند و هزینه های حمل و نقل را کاهش می دهند به این امید که بعد از هفته سایبر آن را روی میز شما قرار دهند. چه با کیت های غذای ترجیحی گرین سرآشپز یا دستور العمل های طراحی شده توسط سرآشپز Blue Apron استفاده کنید، این تخفیف های کیت وعده غذایی سایبر دوشنبه – که به صورت کدهای تخفیف برای اولین جعبه شما ارائه می شود – شما (و کیف پولتان) را راضی می کند. حالا آن منوی بیرون را کنار بگذارید!

این زمان از سال می‌تواند به سرعت شلوغ شود، اما به لطف این تخفیف‌های کیت وعده غذایی سایبر دوشنبه، می‌توانید حداقل یک چیز را از بشقاب خود حذف کنید – به معنای واقعی کلمه. خدمات تحویل غذای سالم به ساده‌تر شدن پخت و پز کمک می‌کند، و همه چیزهایی را که برای قرار دادن غذاهای خوشمزه و خانگی هر شب روی میز نیاز دارید، در اختیار شما قرار می‌دهد، مهم نیست که چقدر چیز دیگری دارید. حتی برخی از آنها غذاهای از پیش پخته شده را ارائه می دهند که فقط باید آنها را در مایکروویو قرار دهید.

با تنبل ترین وعده غذایی در حال حاضر در آینه دید عقب، تعداد زیادی خدمات تحویل کیت غذا فروش زودهنگام Cyber ​​Monday را ارائه می دهند. (هی، اگر این آخر هفته می تواند معاملات تشک و فروش مبلمان را به همراه داشته باشد، ممکن است وعده های غذایی شبانه ما را نیز ارتقا دهد.) ما به شما پیشنهاد می کنیم از این به عنوان فرصتی برای برداشتن بار استفاده کنید—و احتمالاً هدیه ای را از سر راه بردارید. وعده های غذایی رایگان هدایایی عالی برای همه، به ویژه خانواده ها، فارغ التحصیلان اخیر، و هدایایی برای بهترین دوستانی که از آشپزی متنفرند، می سازد.