12 بهترین کرم دور چشم داروخانه، تست شده و بررسی شده برای سال 2023

دانستن اینکه چه چیزی از کرم دور چشم خود می خواهید، اولین قدم برای محدود کردن ~صدها~ گزینه ای است که در قفسه های داروخانه شما (یا، اوم، سبد خرید آمازون) قرار دارند.

به این فکر کنید که چه زمانی می خواهید از آن استفاده کنید

کرم های دور چشم برای همه یک اندازه نیستند، به همین دلیل است که برای شما حیاتی است بفهمید که از فرمول آینده خود چه می خواهید. سعی می کنید حلقه های تیره را روشن کنید؟ به سراغ فرمول های رنگی، رنگین کمانی یا براق بروید. آیا می خواهید خطوط ریز را پر کنید؟ به دنبال کرم ها یا ژل های حاوی اسید هیالورونیک باشید. تسکین پف کردگی؟ اطمینان حاصل کنید که کرم دور چشم شما کافئین دارد.

نوع پوست خود را در نظر بگیرید

دکتر انگلمن می گوید: “شناخت نوع پوست شما در انتخاب هر محصول مراقبت از پوست بسیار مهم است، اما در انتخاب کرم دور چشم بسیار مهم است. زیرا پوست زیر چشم شما بسیار حساس است.

معنی آن چیست؟ اگر پوست خشک یا کرپ دار دارید، دکتر هنری توصیه می‌کند به دنبال فرمول‌هایی باشید که حاوی اسید هیالورونیک و سرامید هستند تا مانع پوست خود را بهبود بخشند. پوست های حساس BFF با آلوئه آرام بخش و نیاسینامید آرام بخش خواهند بود، در حالی که پوست های چرب (یا هر نوع پوست غیر حساس) باید به دنبال فرمولاسیون های مبتنی بر رتینوئید باشند.

مشخص کنید که چه چیزی را می خواهید هدف بگیرید

آیا قصد دارید از کرم دور چشم خود در صبح، عصر یا هر دو استفاده کنید؟ «به طور معمول، کرم های دور چشم صبح و عصر اهداف متفاوتی دارد و حاوی ترکیبات کمی متفاوت است.» دکتر انگلمن می گوید. به عنوان مثال، کرم دور چشم اغلب هدف آبرسانی و محافظتی دارد، در حالی که هدف کرم شب بازیابی و ساخت کلاژن و الاستین است.منبع