12 بهترین فیلم آن هاتاوی تمام دوران

اکنون پخش جریانی کنید

2

“شیطان پرادا می پوشد” (2006)

اکنون پخش جریانی کنید

ایندی جاناتان دم درباره زنی پیچیده، درهم و برهم و خشمگین است که ما اکنون همیشه امثال او را می بینیم – اما اغلب، مانند سریال اصلی HBO درباره یک قتل. این فقط یک فیلم مستقل درباره زنی است که در حال گذراندن آن است و عروسی خواهرش را خراب می کند. (برای درام عروسی بیایید، برای کوتاه ترین کامئوهای سباستین استن بمانید). هاتاوی برای این اجرا نامزد جوایز زیادی شد اما وقتی نوبت به اسکار رسید مورد بی مهری قرار گرفت. در حالی که در آن زمان بسیار بد بود، اکنون فقط به این معنی است راشل در حال ازدواج کردن یک عملکرد دست کم گرفته شده است که طرفداران جدید می توانند آن را کشف کنند!

شهروندان روحانی جنویا و زیر دستان میراندا پریستلی، من یک خبر عالی دارم: آن هاتاوی فیلم جدیدی در سال 2023 منتشر کرده است، و نقدهای خوبی دریافت می کند. نامیده می شود آیلین در جشنواره فیلم ساندنس بازی کرد. او موهای بلوند و توماسین مک کنزی دارد جوجو خرگوش علاقه عشق او به آن است. من نمی توانم صبر کنم! اما در حالی که من این کار را انجام می دهم، در اینجا بهترین فیلم های آن هاتاوی بدون ترتیب خاصی وجود دارد.

اکنون پخش جریانی کنید

4

«کوهستان بروکبک» (2005)

اکنون پخش جریانی کنید

این فیلم موزیکال مورد علاقه من نیست. من از اینکه چگونه آنها سعی کردند “آوازخوانی زنده” را به عنوان یک حقه بفروشند، هیجان زده نشدم. (این کاری است که مردم همیشه روی صحنه انجام می دهند… اوه بزرگ.) نحوه چرخش دوربین در اطراف بسیار زیاد بود. من حتی نمی خواهم در مورد راسل کرو صحبت کنم. اما آن هاتاوی آن اسکار را به دست آورد.

خیلی طول کشید تا بالاخره عاشق این فیلم و دنباله اش شدم. زمانی که من یک نوجوان بی دست و پا با موهای مجعد بودم، همه به من می گفتند که شخصیت اصلی آنها را به یاد من می اندازد. وقتی تریلر را در تلویزیون گرفتم، دختری را دیدم که مدام زمین می خورد و به صورتش ضربه می خورد. یعنی چگونه مرا دیدند؟! سپس او یک انفجار گرفت و زیبا بود، اوه! اما علیرغم آسیب های شخصی خودم، می توانم اعتراف کنم که فیلم آن هاتاوی یکی از بهترین فیلم های اوست. (بنابراین، بنابراین حسادت می کنم که نوجوانان امروزی روش کاسه و آموزش پلاپ را دارند و به طور کلی فرفری مثبت هستند.)

بازی هاتاوی تنها بخش کوچکی از این عاشقانه فراگیر و در نهایت غم انگیز است، اما این فقط یک فیلم شگفت انگیز است. من فکر می کنم ما فراموش کرده ایم که چگونه خوب این فیلم به دلیل درام پیرامون آن در آن زمان و مرگ غم انگیز لجر چند سال بعد است. هاتاوی ممکن است زیاد در آن حضور نداشته باشد – شاید حتی کمتر از میشل ویلیامز – اما او بسیار خوب است و فیلم همچنان نخبه است.

اکنون پخش جریانی کنید

این فیلم دست کم گرفته شده است، آنجا من آن را گفتم!!! و آن هاتاوی به عنوان یک کاریکاتور برجسته از یک سلبریتی که بی شباهت به خودش نیست، واقعاً خنده دار است. اگر هنوز فیلم را ندیده‌اید، نمی‌خواهم خیلی چیزها را تقدیم کنم، اما او به بخش بزرگی از فیلم تبدیل می‌شود که در ابتدا فکر می‌کنید. این واقعاً طرح را سطح بندی می کند.

آن هاتاوی نقش زنی را بازی می کند که در حال گذراندن آن است (چه زمانی که نیست) اما به آرامی متوجه می شود که خرابی او به نوعی با رویدادهای فاجعه آمیز مطابقت دارد. هیولایی که در آن سوی دنیا در سئول بیداد می کند؟ او آن را کنترل می کند! عجیب و غریب است و IIRC به درستی در سال 2016 “Hathwaissance” نامیده شد. اگر از من بپرسید، او هرگز آنجا را ترک نکرد.

مارک روفالو در دوران افشای حقیقت خود (بین این و نور افکن، یعنی) و هاتاوی را با خود آورد. آبهای تاریک درباره رسوایی دوپونت است. به طور خلاصه، این شرکت یک شهر را با مواد شیمیایی مضر آلوده کرد. عالی نیست!

اکنون پخش جریانی کنید

12

Les Misérables (2012)

این فیلم پیش فرض عجیبی دارد. این در مورد زنی با بازی هاتاوی است که به دیدن نوازنده مورد علاقه برادرش می رود در حالی که برادرش پس از یک تصادف رانندگی در کما است و با نوازنده مذکور – با بازی جانی فلین بازیگر و نوازنده مستقل IRL از اما نتیجه یک عاشقانه شیرین و غم انگیز با چند آهنگ خوب است.

اکنون پخش جریانی کنید

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

“خاطرات شاهزاده خانم” (2000)

اکنون پخش جریانی کنید

اکنون پخش جریانی کنید

11

«جین شدن» (2007)

یک روزنامه‌نگار مشتاق در مجله‌ای که کمترین صلاحیت نوشتن برای آن را دارد، به یک موقعیت دستیار خردسال دست می‌یابد: یک عنوان مد رده بالا که توسط میراندا پریستلی بزرگ اداره می‌شود. این یکی برای من بود. این است. این یک کمدی ضد رمانتیک است … شما فعالانه ریشه یابی کرده اید در برابر او به این مردان ختم شود. جالبه. با نشان دادن راه هایی که اندی شخصیت آن هاتاوی «مثل دختران دیگر نیست» حال و هوای جذاب همیشه بهتر نیست، چگونه زنان را در صفحه نمایش به چالش می کشد.

اکنون پخش جریانی کنید

فیلم علمی تخیلی کریستوفر نولان حماسی، دلخراش و گاهی گیج کننده است، اما هاتاوی به نوعی گوینده است. این به عنوان یکی از اجرای آرام‌تر او برجسته می‌شود، و ناگهان صحنه‌ای بین او و متیو مک‌کانهی درباره ماهیت عشق به وجود می‌آید که جوراب‌های شما را از بین می‌برد.

نه سال بعد شیطان پرادا می پوشد، هاتاوی رئیس یک وب سایت مد است که یک بازنشسته با بازی رابرت دنیرو را به عنوان کارآموز استخدام می کند. آنها از یکدیگر یاد می گیرند. این یک کمدی مفید است. یک مشت شوخی ترسناک از شخصیت دنیرو وجود دارد که چگونه این روزها پسرها نمی دانند چگونه لباس بپوشند یا هر چیز دیگری، اما … فیلم را خراب نمی کند و او اشتباه نیست

پس چه می شود اگر این فیلم زندگینامه ای رمانتیک جین آستن از نظر تاریخی دقیق نباشد؟ آن را کنار بگذارید و به حماقت متمایل شوید. تماشای معاشقه هاتاوی و جیمز مک آووی سرگرم کننده و جذاب است، و نمی توانم نگران باشم که آیا هیچ یک از این “واقعا” “اتفاق افتاده” یا نه – خوب؟ این یک درام لباس عاشقانه و ویرانگر است و هاتاوی در آن عالی است.

اکنون پخش جریانی کنید

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

قبل از اینکه شروع به پیمایش کنید و عصبانی شوید، فقط به خاطر چیزی نیست اینجا به این معنی نیست که فکر می کنم بد است. من به سادگی فیلم هایی را انتخاب می کنم که فکر می کنم بهترین هستند. من همچنین سعی می‌کنم انتخاب‌هایم را در طول سال‌ها منتشر کنم. همه ما احتمالاً دوره خاصی داریم که بهترین فیلم های هاتاوی را از آن به یاد داریم. اما این ممکن است برای همه یکسان نباشد، بنابراین من می خواهم کمی از همه چیز را درج کنم. این برای ژانرهای مختلف نیز صدق می کند. ما در اینجا کمدی های عاشقانه، درام های مستقل، علمی تخیلی و (بدیهی است) موزیکال نیز داریم. تنها چیزی که ما در مورد آن صحبت نمی کنیم، زمانی است که او با جیمز فرانکو میزبانی اسکار را بر عهده داشت… تا آنجا که من نگرانم، این اتفاق نیفتاد. ما در مورد آن صحبت نمی کنیم، باشه؟؟ زمان ورود به بهترین فیلم های آن هاتاوی است.

اکنون پخش جریانی کنید