11 فیلم مانند “Knives Out” و “Glass Onion” برای پخش در حال حاضر

این آدام سندلر و جنیفر آنیستون برای نتفلیکس با یک کمدی رمانتیک، اسرار آگاتا کریستی را مسخره می کند. این دو ستاره نقش یک زوج متاهل را بازی می کنند که در حالی که تلاش می کنند نام خود را پاک کنند، رابطه خود را احیا می کنند.

الان ببین

نوستالژی دهه 70 در حال حاضر بسیار در میان است، و بدون توجه به چیزهای زیادی، شباهت هایی بین این و پیاز شیشه ای. فیلمنامه این فیلم را آنتونی پرکینز نوشته است که در فیلم کوچکی به نام بازی کرده است روانیو آهنگساز افسانه ای استفان ساندهیم موسیقی را اجرا کرد. به خاطر بسپارید چاقوها بیرون چه زمانی بنوا بلان آهنگ «از دست دادن ذهنم» را از سوندهایم خواند حماقت ها در ماشین؟ این ادای احترامی بود به عشق سوندهایم به اسرار قتل و مشارکت در این فیلم.

الان ببین

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

الان ببین

الان ببین

قبل از پیاز شیشه ای، لزلی اودوم جونیور در یکی دیگر از معمای قتل یک گروه بازی کرد با بازیگران لحظه‌ای و ارتباطات بین شخصیت‌ها که در سراسر آن آشکار می‌شوند: قتل در قطار سریع السیر شرق، به کارگردانی و بازی کنت برانا در نقش هرکول پوآرو، کارآگاه ترین کارآگاه آگاتا کریستی (و الهام بخش واضح برای بنوا بلان).

دهه 90 بیشتر از جان کندی و جیم بلوشی نیست. دو گردشگر در مونت کارلو، موناکو، سگ گمشده ای را پس می دهند تا متوجه شوند صاحب سگ به قتل رسیده است. زوج‌های مختلف در مونت کارلو به نظر نامحسوس می‌آیند، و یک کارآگاه برای مرتب کردن همه چیز وارد می‌شود.

با این حال، برای این اقتباس از هرکول پوآرو، به شما پیشنهاد می‌کنم به جای فیلم اخیر، سراغ فیلم 1978 بروید. بازیگران شاخصی از جمله بت دیویس، میا فارو، آنجلا لنزبری و مگی اسمیت دارد. این یک کلاسیک معمایی قتل آفتابی و محبوب است.

الان ببین

الان ببین

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

الان ببین

2

“قتل در قطار سریع السیر شرق”

اسرار قتل بهترین هستند، زیرا ما می‌توانیم با هم بازی کنیم و سعی می‌کنیم قبل از کاراگاه‌های خیالی، Whodunit را حل کنیم. مثل یک بازی است. چه چیزی حتی بهتر، و چه چیزی باعث می‌شود فیلم‌هایی مانند فیلم ریان جانسون باشند چاقوها بیرون و پیاز شیشه ای بسیار موفق، گروهی است که در آن همه مظنون هستند و رازهای شایعه‌آمیز زیادی در طول فیلم فاش می‌شود. در اینجا برخی از بهترین اسرار قتل گروهی آورده شده است، اگر کارآگاه جنتلمن فرهنگ لغت، کارآگاه جدید بنوا بلان، شما را وادار به کشف پرونده دیگری کند. بسیاری از بهترین ها از رمان اقتباس شده اند. آگاتا کریستی یکی از پرکارترین نویسندگان کیست. بسیاری از آنها کاملا اصلی هستند!

الان ببین

همچنین، اگر در حال و هوای طولانی تری هستید، یک مینی سریال سرگرم کننده اقتباسی از کریستیز وجود دارد. مصیبت توسط بیگناهی در Amazon Prime Video. همچنین یک مینی سریال جدید اقتباسی از آن وجود دارد و انگاه هیچی نبود، داستان کریستی که به وضوح الهام بخش بود پیاز شیشه ای– درباره گروهی از مردم است که به طور مرموزی به جزیره ای دورافتاده دعوت می شوند و یکی یکی از آنها انتخاب می شوند. همچنین وجود دارد بعد از مهمانی در Apple TV+، یک کمدی معمایی جنایی با چهره های بسیاری مانند بن شوارتز، تیفانی هادیش، ایلانا گلیزر، سام ریچاردسون، آیک بارینهولتز و دیو فرانکو. واقعا میتونستم ادامه بدم! اما با 11 بهترین فیلم معمایی مانند چاقوها بیرون:

الان ببین

جنگ ستارگان دوستان کامل ممکن است بخواهند بدانند که این فیلم داستانی از خود جورج لوکاس دارد. این در مورد قتلی است که در ضبط یک برنامه رادیویی قدیمی رخ می دهد.

این یکی بیشتر یک فیلم نوآر ادای احترام است که در دبیرستان اتفاق می افتد، شبیه به ورونیکا مارس و برخی از قسمت های انتخابی از ریوردیل، اما رایان جانسون کارگردانی آن را بر عهده دارد و همکار قدیمی او جوزف گوردون لویت در آن ایفای نقش می کند.

بازی رومیزی با صدای بلند در می آید پیاز شیشه ای، اما هرگز زمان بدی برای تماشای کمدی معمایی خنده دار قتل وجود ندارد. این گروه کاملاً با هم کار می کند. دیگر هرگز به آن قطعات کوچک نوازنده برادران پارکر نگاه نخواهید کرد. راستش ممکنه همین الان برم تماشاش کنم

الان ببین

این یکی اساساً شبیه یک نسخه مرموز قتل است داونتون ابی. حتی (و مانند مرگ بر رود نیل، همچنین) ستاره مگی اسمیت! داستان‌ها و فیلم‌هایی مانند این، تز فیلم‌های بنوا بلان را ارائه می‌کنند: افراد ثروتمند مضحک و تقریباً همیشه وحشتناک هستند.

این اقتباس از رمان آگاتا کریستی در همان سال با رمان کنت برانا منتشر شد قتل در قطار سریع السیر شرق و بنابراین زیر رادار پرواز کرد. همچنین بازیگران قابل توجهی از جمله کریستینا هندریکس، جیلیان اندرسون و گلن کلوز دارد.