11 حقایق پرنسس یوجنی اگر تازه وارد هستید

شاهزاده اوژنی یورک با آقای جک بروکس بنک ازدواج کرد

جای زخم در پشت پرنسس بریتانیایی یوژنی از نیویورک به وضوح قابل مشاهده است زیرا او برای عروسی خود با جک بروکس بنک در کلیسای کوچک جرجز، قلعه ویندسور، در ویندزور، در 12 اکتبر 2018 می رسد عکس توسط توبی ملویل استخر AFP melvilleafp از طریق getty images

منظورم این است که تنها کاری که باید انجام دهید این است که مهمانان عروسی او را بررسی کنید تا ایده ای از تاجی که یوژنی با آن می دود را ببینید. مانند کارا دلوین:

جک فقط یک فرد معمولی است مانند بقیه ما که در طول تعطیلات در سوئیس به طور اتفاقی عاشق یک خانواده سلطنتی شد. یوژنی ملاقات آنها را “عشق در نگاه اول” توصیف کرد و گفت: “ما در 20 سالگی با هم آشنا شدیم، او 24 ساله بود. [We] عاشق شدن. ما شور و اشتیاق یکسانی برای زندگی داریم.”

ملکه الیزابت دوم جشن پلاتین 2022 خدمات ملی شکرگزاری

او همچنین بسیار به الی گولدینگ نزدیک است – در اینجا آنها در یک بازی بسکتبال با همسرانشان در سال 2017 هستند:

مکس مامبی/نیلیگتی ایماژ

لندن از هوا

مخصوصاً وقتی صحبت از کلاه می شود. مثلاً این چیزی است که او (و پرنسس بئاتریس) در عروسی سلطنتی کیت و ویلیام پوشیدند:

ظاهرا تنش بزرگی بین پرنسس یوژنی و پسرعموهایش بر سر نقل مکان آنها به کلبه آدلاید وجود داشت. معلوم شد که شاهزاده اندرو چشمش به کلبه یوجنی و خانواده اش بوده و «تلاش کرده است تا آن را ایمن کند». .

او در یک کلبه بسیار معروف زندگی می کند

مکس مامبی/نیلیگتی ایماژ

او با شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون دعوا می کند

حضور افراد مشهور در بازی بروکلین نت و نیویورک نیکس 27 اکتبر 2017

یوگنی و جک در سال 2021 از پسرشان آگوست فیلیپ هاوک بروکس‌بانک استقبال کردند و نام او معنای خاصی دارد. یوجنی در اینستاگرام توضیح داد که آگوست به نام پدربزرگش شاهزاده فیلیپ و همچنین پدربزرگ پدری او هاک نامگذاری شده است. در همین حال، آگوست نامی بود که او و جک دوست داشتند.

مهمانان و مهمانی های عروسی سلطنتی راهی کلیسای وست مینستر می شوند

شاهزاده اوژنی یورک با آقای جک بروکس بنک ازدواج کرد

نائومی کمبل:

مایک هویتگتی ایماژ

او به خاطر مد وحشی‌اش معروف است

پاسکال لو سیگرتینگتی ایماژ

او دوست ندارد که او را “پرنسس” خطاب کنند

پیش‌نمایش مطبوعاتی پاریس پارت هنر پایه در Grand Palais Ephemere

جیمز دوانیگتی ایماژ

شاهزاده اوژنی یورک با آقای جک بروکس بنک ازدواج کرد

در واقع آنقدر نزدیک است که شاهزاده هری و مگان مارکل اجازه دادند یوجین و جک پس از نقل مکان به آمریکا در کلبه فروگمور زندگی کنند. یوجنی از زمان نقل مکان به ایالات متحده از سارابطه ها نیز دیدن کرده است و آنها در تابستان در جشن پلاتینیوم ملکه در حال خندیدن با هم دیده شدند:

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

او چند دوست بسیار مشهور دارد

او همچنین با هر دوی مشهورترین دوست دختر سابق هری، کرسیدا بوناس و چلسی دیوی، دوستانه است. آنها حتی به عروسی سلطنتی او دعوت شده بودند.

مکس مامبی/نیلیگتی ایماژ

مکس مامبی/نیلیگتی ایماژ

استخر WPAگتی ایماژ

توبی ملویل

لیو تایلر:

لوک کاستلگتی ایماژ

او یک عروسی سلطنتی تلویزیونی داشت

و این همه است! شما به طور رسمی در همه چیز متخصص هستید، پرنسس یوژنی، تبریک می گویم!منبع

اگر شما یکی از افرادی نبودید که ساعت 4 صبح برای تماشای مراسم عروسی پرنسس یوژنی با جک بروکسبانک از خواب بیدار شدند، این مراسم از تلویزیون پخش شد و بسیار شیک بود. این جفت در مراسمی پر از مشهور در ویندزور، جایی که پرنسس شارلوت یک دختر گل بود، آن را رسمی کردند، پرنسس بئاتریس بخشی از آن را خواند. گتسبی بزرگ، کیت میدلتون تقریباً یک نقص در کمد لباس داشت و یوجنی جک را به خاطر نگرفتن دستش صدا زد (به گفته خوانندگان لب، او به معنای واقعی کلمه گفت “چرا دست من را نمی گیری؟”):

لباس عروسی او جای زخم او را جشن گرفت

شاهزاده اوژنی یورک با آقای جک بروکس بنک ازدواج کرد

اینترنت زمان زیادی را صرف صحبت بی وقفه (مجرم 🤪) در مورد سارابطه ها و مردم می کند. کمبریج ولزی‌ها، اما لطفاً به این نکته توجه داشته باشید که تاج پادشاهی تعداد زیادی از خانواده‌های سلطنتی دیگر در کمین هستند – و زمان آن فرا رسیده است که پرنسس یوژنی را بهتر بشناسیم. احتمالاً به خوبی می‌دانید که پرنسس یوگنی، دختر شاهزاده سلطنتی رسوا شده اندرو و همسر سابقش دوشس سارا فرگوسن است، نه عموزاده شاهزاده هری و شاهزاده ویلیام. اما قطعا موارد بیشتری برای بحث وجود دارد، پس بیایید وارد آن شویم.

پرنسس یوگنی یکی از معدود خاندان سلطنتی است که شغل واقعی غیر سلطنتی دارد

یوژنی گفت: “من فکر می کنم می توانید زیبایی را تغییر دهید.” و شما می توانید زخم های خود را به مردم نشان دهید و من فکر می کنم که ایستادن برای آن واقعاً خاص است.

او یک پسر بچه ناز دارد

لباس پیتر پیلوتو پرنسس یوجنی در واقع با کمر مخصوصاً برای نشان دادن جای زخم او طراحی شده بود که او در سن 12 سالگی از عمل جراحی برای اصلاح اسکولیوز خود گرفت. Eugenie زمان زیادی را به افزایش آگاهی در مورد اسکولیوز اختصاص داده است و یکی از حامیان بیمارستانی است که جراحی او را انجام داده است.

پرنسس یوجنی برخلاف پسرعموهایش، هرگز یک “سلطنت شاغل” نبوده است. این به این معنی است که او برای حضور در مراسم نامزدی از سوی Sovereign Grant (مجموعه پولی که توسط مالیات دهندگان تامین می شود و حقوق سلطنتی را پوشش می دهد) حقوق دریافت نمی کند. با توجه به ارزشش، این دقیقاً انتخاب او نبود. در سال 2016، گزارش شد که ملکه خودش تصمیم گرفته است که پرنسس یوگنی و خواهرش پرنسس بئاتریس را به خانواده سلطنتی تبدیل نکند، که به شدت از هم جدا شد. در نتیجه، یوژنی یک شغل واقعی غیر سلطنتی دارد (نه اینکه به لطف صندوق اعتمادش به آن نیاز دارد) به عنوان معاون مدیر یک گالری هنری لندن به نام هاوزر و ویرث.

شاهزاده اوژنی یورک با آقای جک بروکس بنک ازدواج کرد

و ریکی مارتین:

استخر/سمیر حسینگتی ایماژ

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

او به شاهزاده هری بسیار نزدیک است

مکس مامبی/نیلیگتی ایماژ

شاهزاده اوژنی یورک با آقای جک بروکس بنک ازدواج کرد

دمی مور و زک پوزن:

طی مصاحبه ای با جورجی گریگ روزنامه نگار در سال 2008 (از طریق اکسپرسیوژنی گفت: “من دوست ندارم زیاد در مورد آن صحبت کنم و وقتی مردم جملاتی مانند “اوه، تو پرنسس هستی” آزاردهنده می دانم. یکی از بهترین دوستانم به شوخی می گوید: “سلام پرنسس” و من می گویم “خفه شو.” این یکی از چیزهایی است که من را در دنیا بیشتر آزار می دهد.»

او و جک در تعطیلات با هم آشنا شدند

پرنسس یوجنی و خانواده اش بر اساس سنت زندگی در خانه های قدیمی شاهزاده هری و مگان مارکل، در حال حاضر در کلبه ناتینگهام – که در محوطه کاخ کنزینگتون است – زندگی می کنند. این کلبه دارای دو اتاق خواب دنج است و جایی است که هری در زمانی که او و مگان با هم قرار ملاقات داشتند زندگی می کرد. شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون نیز زمانی که شاهزاده جورج نوزاد بود، قبل از خرید یک آپارتمان غول پیکر در آنجا زندگی می کردند.