11 بهترین تخفیف جمعه سیاه اپل 2022 – فروش در AirPods، iPads، Apple Watches و موارد دیگر

نکته اینجاست: اپل واقعاً هیچ فروش رسمی جمعه سیاه یا دوشنبه سایبری ندارد. به عنوان مثال، سال گذشته آنها یک تبلیغ ویژه خرید داشتند که در آن کارت های هدیه اپل را به ارزش 100 دلار به مشتریانی که محصولات واجد شرایط را خریداری می کردند، ارائه کردند. نه چندان فریبنده، می شنوم. اما خوشبختانه، آمازون قیمت بسیاری از اقلام محبوب اپل را در طول این رویدادهای خرید کاهش می دهد – به عنوان مثال می توانید روی غول خرده فروشی حساب کنید تا آن تخفیف های عمده را برای این کالاهای فناوری به شما بدهد.

چه محصولاتی از اپل قرار است امسال به فروش برسد؟

پیدا کردن محصولات اپل در فروش مانند جستجوی یک سوزن در انبار کاه است—نادر است! مایوس کننده است. و غیرممکن به نظر می رسد. اما فقط بدانید که وقتی جمعه سیاه و دوشنبه سایبری فرا می‌رسد، ممکن است تعدادی از آیتم‌های مورد علاقه‌تان را از اپل با علامت‌گذاری مشاهده کنید. بله درست خواندید تقویم های خود را برای جمعه 25 نوامبر و دوشنبه 28 نوامبر، ممکن است بتوانید AirPods، iPads، Apple Watch، Apple TV و موارد دیگر را با قیمت های بسیار پایینی که قبلاً ندیده اید بخرید. واقعاً برای واقعی بودن خیلی خوب به نظر می رسد، می دانم!

جمعه سیاه و دوشنبه سایبری چیست؟

در صورتی که به یک دوره آموزشی در مورد زمان و زمان بلک فرایدی و دوشنبه سایبری نیاز دارید، اجازه دهید توضیحی سریع به شما بدهم. اساسا، تنها چیزی که باید بدانید این است که این دو بزرگترین رویداد خرید سال هستند (که در آن فروش لباس شگفت انگیز، معاملات خانه، نشانه های زیبایی، و تخفیف های فنی پیدا خواهید کرد) و همیشه در جمعه و دوشنبه بعد از عید شکرگزاری اتفاق می افتد. . به علاوه، یک نکته ~متخصص~ که باید بدانید: معمولاً فروش BFCM در تمام تعطیلات آخر هفته به طول می انجامد، نه فقط دو روز – بنابراین شما زمان زیادی برای خرید خواهید داشت… تا زمانی که اقلام موجود هستند.

متأسفانه، ما هنوز این اطلاعات را نمی دانیم زیرا هنوز یک ماه یا چند ماه با جمعه سیاه و دوشنبه سایبری فاصله داریم. برای اطمینان از اینکه در مورد همه چیز اپل و بلک فرایدی و سایبر دوشنبه به روز هستید، این صفحه را نشانه گذاری کنید تا فرصت را از دست ندهید! اگر این کار را نکنید پشیمان خواهید شد! و اما چند خبر خوب! در لیست زیر، اگر می‌خواهید خودتان را درمان کنید یا در خرید تعطیلات پیش بروید، معاملات اپل را می‌بینید که در حال حاضر اتفاق می‌افتد.منبع

اگر چه اگر فروش خاصی وجود داشت که واقعاً توجه شما را به خود جلب کند، می‌توانم بگویم که معاملات جمعه سیاه و سایبر دوشنبه اپل در بالای لیست اولویت‌های شما باشد. زیرا اگر چیزی وجود دارد که می‌خواهید در آن امتیاز زیادی کسب کنید و در پول خود صرفه‌جویی کنید، این دستگاه‌ها و لوازم جانبی اپل هستند که معمولاً یک دست و پا در هر روز معمولی قیمت دارند.

بنابراین اپل چه نوع فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری را ارائه می دهد؟