100 مورد از بهترین لباس های ملکه الیزبابت دوم

ملکه الیزابت دوم که استاد حمایت از طراحی بزرگ بریتانیایی بود، همیشه از نمایش آثار هنرمندان بزرگ داخلی لذت می برد. این نورمن هارتنل بود که لباس عروس دوشسی ابریشمی خود را طراحی کرد، که او برای استفاده از ژتون های جیره بندی مانند سایر عروس های کشورش در پی جنگ جهانی دوم پول پرداخت کرد، و استایلیست او آنجلا کلی اغلب هنگام شرکت در مراسم، لباس های او را طراحی می کرد.

وفادار به کشورش و وفادار به برندهای بریتانیایی مورد علاقه اش، در حالی که جهان در غم از دست دادن اعلیحضرت عزادار است، نگاهی به بهترین سبک های محبوب او بیندازید.

سایر لوازم مورد علاقه او شامل کیف دستی قابل اعتماد Launer، یک کیف دستی همه کاره، و پمپ های کاملا کاربردی از Anello & Davide بود که دمپایی های یاقوتی دوروتی را در جادوگر شهر از.

این پست در ابتدا اجرا شد تاتلر.منبع کلاه نیز بخشی جدایی ناپذیر از کمد لباس ملکه بود. میلین‌های شگفت‌انگیز از ریچل تروور-مورگان معمولاً بالای سر اعلیحضرت پیدا می‌شد، البته زمانی که او تاج یا تاج بر سر نداشت.

ملکه الیزابت دوم همیشه به مد و کشورش خدمت می کرد، از پینافورهای گلدار به عنوان یک شاهزاده خانم، تا لباس های مجلسی خیره کننده به عنوان یک ملکه تازه تاج گذاری شده، تا کمد لباس رنگین کمانی الهام بخش در زندگی بعدی.