10 نکته برای مهمانی روز ولنتاین برای بزرگسالان – چگونه یک مهمانی روز V-Day برگزار کنیم


داغ: مهمانی های روز ولنتاین هستند بسیار زیاد دست کم گرفته شده یک شام عاشقانه دونفره را در یک رستوران شلوغ فراموش کنید! به جای آن یک برانچ راجر (یا مثلاً یک برانچ سرگرم کننده لیل) با کل گروه دوستان خود بریزید. همه با تزیینات کنار بیایید و ولنتاین های خانگی (!) به هم بدهید. چند کوکتل مضمون را نیز بریزید، و یک مهمانی خواهید داشت که رقیب سایر کوکتل‌ها است. از این گذشته، V-Day زمانی برای جشن گرفتن است همه عشق – که قطعاً بهانه ای برای یک مهمانی با BFF های خود است. (البته بو شما هم می تواند بیاید.)

پاداش: روز ولنتاین یک تعطیلات زیبایی شناختی است. قرمز و صورتی و شکلاتی و دلیل بسیار خوبی برای بازگرداندن فصل رز زود هنگام وجود دارد. صادقانه من را متعجب می کند که چرا وجود ندارد بیشتر مهمانی های V-Day هر سال برگزار می شود. این یک فرصت از دست رفته است، مردم! زمان آن فرا رسیده است که احساسات شیرین و دوست داشتنی را در آغوش بگیریم از این 10 ایده جالب برای جشن ولنتاین استفاده کنید.

ادامه دهید و نکات جالب برنامه‌ریزی مهمانی را مشاهده کنید که باعث می‌شود در V-Day bash شما ارزش «گرم» همه را داشته باشد.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

1. چند دعوت نامه رابطهی بفرستید.

خدمه خود را با تمام نکات مربوط به مراسم جشن خود روان کنید. می توانید آن را فوق العاده زیبا کنید و به مسیر پست حلزون بروید. یا اگر به‌دنبال چیزی فوری‌تر هستید، یک دعوت دیجیتالی کاملاً طراحی شده که مستقیماً به ایمیل‌های آنها ارسال می‌شود، می‌تواند انتخاب شما باشد.

2. یک بازی مهمانی سرگرم کننده برنامه ریزی کنید.

بله، حرف زدن شاخ یک ورزش است، اما با این بازی ورق همه چیز را تغییر دهید که ممکن است آنقدر شما را بخنداند که کمی ادرار کنید.

پرچم های قرمز: بازی تاریخ های وحشتناک

استودیو جک دیر
amazon.com

25.00 دلار

3. نوشیدنی ها را آماده کنید.

یک دستور کوکتل روز ولنتاین آسان را برای مهمانان مهمانی خود تهیه کنید یا آن را ساده نگه دارید و فقط یک بطری خوب ویسکی، شراب یا عرقیات بدون الکل برای خود بگیرید. (بله، آنها وجود دارند!)

4. یک کاردستی زیبا برای لیل آماده کنید.

همه مهمانی های خوب یک فعالیت سرگرم کننده دارند – که می تواند کاملاً به معنای انجام یک کاردستی در روز V باشد. (آنها فقط برای بچه ها نیستند، خوب است؟) برای یکدیگر کارت های DIY یا حتی دستبندهای دوستی درست کنید. هنگامی که کوکتل ها در اطراف پخش می شوند، مردم مجبور به خلاقیت هستند.

5. یک اتاق فیلم عاشقانه راه اندازی کنید.

برای مهمانانی که فقط می‌خواهند لحظه‌ای از گپ و گفت دور باشند (یا زوج‌هایی که می‌خواهند یک ثانیه راحت باشند)، اتاق فیلم بهترین گزینه برای هر مهمانی است. یک فیلم رمانتیک بیندازید، چراغ‌ها را کم کنید و به مهمان‌داران مکانی برای استراحت بدهید.

6. فال بگیرید.

افراد با هر وضعیت رابطه ای می توانند از این عرشه با تصویر زیبا از کارت های تاروت که آینده را آشکار می کنند، لذت ببرند. (یا به جای آن ~حالات رابطهی~ را با یک دک با مضمون اروتیک تقویت کنید.)

7. چند مکعب فانتزی درست کنید.

آنهایی که نمی‌خورند (یا کسانی که فقط ودکا نوشابه می‌خواهند) به مقداری یخ نیاز دارند. سطل خود را با این مکعب های گلگون پر کنید. برای درست کردن آن‌ها، گلبرگ‌های دو یا سه گل رز را بچینید و آن‌ها را به یک سینی معمولی اضافه کنید و قبل از اینکه همه چیز را در فریزر بگذارید تا نیمه آن را با آب مقطر پر کنید. بعد از چند ساعت، بقیه سینی را با H2O بیشتری پر کنید، سپس دوباره فریز کنید تا وقتی زمان سرو می‌رسد، گلبرگ‌ها در مرکز قرار بگیرند.

دستور غذا را در HelloFresh دریافت کنید.

گلبرگ، صورتی، غذا، رز، گل، گل رز باغچه، دسر، گیاه، غذا، گلاب،

HelloFresh8. یک غرفه عکس DIY راه اندازی کنید.

اکنون زمان استفاده از دیوار یدکی تصادفی در آپارتمان خود است. با پوشاندن یک دیوار با فویل زرق و برق و سایر چیزهای جشن، یک محیط مناسب برای اینستا ایجاد کنید. مقداری سفارش دهید اوه شگفت انگیز وسایل و بادکنک‌های روی برند، و عکس بگیرید و به اشتراک بگذارید.

9. با تم لباس بیایید.

من نمی گویم که باید با لباس زیر در مهمانی خود حاضر شوید – اما اگر دوست دارید زیر لباس مهمانی خود چیزی خاص بپوشید، مطمئناً مانع شما نمی شوم. جدای از پارچه‌های توری و لباس‌های بنددار، مجموعه‌ای از لباس‌های دیگر با مضمون V-Day وجود دارد که می‌توانید با آن‌ها آشنا شوید.

10. مهر مهمانی خود را با یک بوسه ببندید.

بعد از مهمانی، شما میتوانست یک پیام تشکر سریع برای همه ارسال کنید. یا شما می توانید با آن بسیار زیبا شوید و برای هر شرکت کننده یک کارت پستال شیرین، همراه با یک چاپ رژ لب مخصوص روز ولنتاین، درست در کنار امضای خود پست کنید.منبع