10 لباس بهاری زیبا که شما را از آن سبک زمستانی خارج می کند

با توجه به اینکه سردترین روزهای سال در حال پشت سر گذاشتن است، ممکن است در حال طراحی خطوط حاشیه کوتاه تری در کمد لباس خود باشید. چه با یک لباس بلند تا مچ پا همراه با یک پاشنه نوک تیز یا یک دامن جین همراه با چکمه‌های کابویی، ما فرمول‌های لباسی را پیدا کرده‌ایم که کپی‌کردن آسانی دارند که برای تبدیل به حالت‌های ملایم‌تر عالی هستند.

آیا به دنبال راهی جدید برای پوشیدن کتانی هستید که به نظر نمی‌رسد برای یک رویداد کاری دعوت کرده‌اید؟ تعجب خواهید کرد که یک ژاکت پشمی وقتی با دامن کوتاه و چکمه‌های موتوری جایگزین می‌شود، چقدر جذاب می‌پوشد. رنگ های هایلایتر، ماتریس-چرم آماده و کت و شلوارهای امروزی برای هرکسی که یک برند جدید زیبایی شناسی را آماده می کند جلوه می کند. در ادامه، ده بهترین لباس بهاری که ارزش خرید در سال 2023 را دارد.

کریستین ویریگ/گتی ایماژمنبع آماده شوید تا پف‌ترین کت‌ها و بافتنی‌هایتان را برای آخرین بار بچرخانید، زیرا مجموعه‌ای از لباس‌های زیبای بهاری اینجا هستند تا شما را در مورد لباس پوشیدن در ماه‌های آینده هیجان‌زده کنند. اگر در چند هفته گذشته بارها آن جلیقه ژاکت یا شلوار جین را به تن کرده‌اید، تنها نیستید – به همین دلیل است که ما ایده‌های جدید لباس بهاری را برای درمان بلوز زمستانی شما گردآوری کرده‌ایم (و احتمالاً به همکارانتان یادآوری کنیم که در سرمای وحشتناک حس سبک خود را کاملاً رها نکرده اید).

Psst! آیا به دنبال کسب تخفیف برای لباس های بهاری برای زنان هستید؟ به این سمت بروید برای نوردستروم، فروشگاه، Net-a-Porter، و کدهای تبلیغاتی خیابان پنجم ساکس برای صرفه جویی بزرگ در همه چیز از ترندهای ژاکت بهاری به بهترین کفش های بهاری. شما همچنین می توانید گیر کدهای تبلیغاتی Madewell و کدهای تبلیغاتی Everlane اگر شما در بازار برای زیباترین لباس های بهاری، همراه با کوپن افراد رایگان، تخفیف های لباس های شهری، و حتی معاملات توری برچ.

آیین بهاران