10 بهترین پیشنهاد جمعه سیاه Ulta 2022: MAC، Kiehl’s، Pattern و بیشتر

در مد واقعی Ulta، چندین نوع تخفیف وجود دارد. اول از همه، تن از محصولات تا 50٪ تخفیف دارند، و شما باید هر روز مراقب محصولات جدید باشید. برخی از ماسک های ورقه ای و محصولات مو نیز BOGO هستند. خرید آنلاین 60 دلاری یا بیشتر، یک کیسه هدیه 9 تکه رایگان را برای شما به ارمغان می آورد، و خرید عطر به اضافه 65 دلار به همراه یک روپوش یا پرتاب مخملی رایگان ارائه می شود. اوه، و همچنین می‌توانید از سفارش‌های 40 دلاری یا بیشتر با کد کوپن THANKS22، 10 دلار تخفیف بگیرید.

پردازش بسیار زیاد است، بنابراین ما جلو رفتیم و بهترین محصولات را برای خرید از فروش جمعه سیاه Ulta جمع آوری کردیم. نمی توان گفت که بهترین چیزها چه زمانی شروع به فروش می کنند، بنابراین هر چه سریعتر اقدام کنید. قفسه زیبایی شما می تواند بعداً از ما تشکر کند.

فرقی نمی‌کند به دنبال مجموعه‌های مراقبت از پوست برای هدیه باشید یا محصولات آزمایش شده و واقعی برای پر کردن انبار خود، اکنون زمان آن رسیده است که به سختی مراقب مراقبت از پوست باشید. با مرطوب‌کننده‌های ضد زمستان برای پوست خشک و کرم‌هایی که حتی در تاریک‌ترین روزها نیز چشمان شما را درخشان می‌کنند، روال خود را خوب شروع کنید.

تخفیف های آرایش جمعه سیاه Ulta

به دنبال تخفیف های بیشتر هستید؟ همه را بررسی کنید بهترین معاملات جمعه سیاه 2022.

تخفیف های مراقبت از پوست جمعه سیاه Ulta

شاد باشید: بهترین معاملات جمعه سیاه Ulta به تازگی در اینترنت منتشر شده است، و ما همه چیز را می خواهیم. این خرده‌فروش لوازم آرایشی زودتر از موعد مقرر شروع به کار کرد و در طول ماه گذشته هزاران علامت کاهش داد – اما البته، بهترین‌های مطلق را برای هفته سایبر ذخیره کرد. در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید تا از معاملات زیبایی جمعه سیاه نهایت استفاده را ببرید—و خریدهای تعطیلات خود را زودتر از موعد انجام دهید.

فروش جمعه سیاه Ulta چه زمانی است؟

بخشی از جذابیت Ulta این است که خرده‌فروش هم محصولات گران‌قیمت و هم محصولات داروخانه‌ای را در اختیار دارد و در طول فروش جمعه سیاه آن می‌توانید هر دو را با تخفیف‌های جدی دریافت کنید. 30٪ تخفیف برگزیده های مورد علاقه MAC را تا 50٪ تخفیف برای جواهرات آرایشی دریافت کنید.

تخفیف های مراقبت از مو جمعه سیاه Ulta

در نهایت آب و هوای عالی برای یک آخر هفته آبگرم در خانه است، و فروش جمعه سیاه Ulta همه محصولات مناسب برای شروع شما را دارد. ما به طور خاص به دنبال کره بدن و کیت های سفید کننده دندان های خوشمزه Kopari هستیم.

تخفیف های عطر اولتا بلک فرایدی

چه به دنبال یک عطر جدید، یک جوراب شلواری لوکس یا یک شمع عالی برای تعطیلات باشید، Ulta مکانی برای دیدن است. اکنون انبار کنید، زیرا تخفیف هایی مانند این بسیار نادر است.منبع

از برس خشک کن گرفته تا روغن مو، برخی از جواهرات واقعی در اینجا وجود دارد. مهم نیست که نگرانی شما چیست – پوسته پوسته شدن، شکستگی، نوک دوشیدگی – شما در آستانه ورود به زمستان 2022 با بهترین موهای خود هستید.

تخفیف های مراقبت از بدن جمعه سیاه Ulta

همین الان! فروش رسمی بلک فرایدی Ulta از 20 تا 26 نوامبر هم در فروشگاه و هم به صورت آنلاین اجرا می شود و معاملاتی مانند Stila، It Cosmetics، MAC، Anastasia Beverly Hills، T3 و غیره را به ارمغان می آورد. تخفیف‌های دوشنبه سایبری بلافاصله پس از آن، از 27 تا 29 نوامبر با معاملات Tarte، Urban Decay و Neutrogena ادامه خواهد یافت.