10 بهترین معاملات جمعه سیاه Sephora، فروش و کدهای تبلیغاتی 2022


وقتی نوبت به جمعه سیاه و دوشنبه سایبری می‌رسد، سرمایه‌گذاری‌های کسل‌کننده – در عین حال ضروری – مانند جاروبرقی برای آپارتمان‌ها و تلویزیون‌های صفحه‌بزرگ معمولاً توجه را به خود جلب می‌کنند. اما برای من، تنها چیزی که برای خرید مهم است، بهترین معاملات زیبایی جمعه سیاه است که به طور خاص شامل آن می شود فروش جمعه سیاه و سایبر دوشنبه 2022 سفورا (بله، محصولات مو، ابزار، لوازم جانبی، مراقبت از پوست، و آرایش، همه با تخفیف).

فروش جمعه سیاه و سایبر دوشنبه Sephora چه زمانی است؟

به عنوان کمی تازه‌تر، جمعه سیاه یک روز پس از عید شکرگزاری اتفاق می‌افتد و به طور سنتی به 24 ساعت تبلیغات ویژه، تخفیف‌ها و معاملات در فروشگاه‌های آجری اشاره دارد (اگرچه امروزه، می‌توانید بیشتر معاملات جمعه سیاه را به صورت آنلاین نیز خریداری کنید). دوشنبه سایبری در، اوه، دوشنبه بعد رخ می دهد. بنابراین اگر می‌خواهید در آن آخر هفته چند معامله مهم به دست آورید، حتماً تقویم‌های خود را برای هر دو علامت بزنید جمعه 25 نوامبر و دوشنبه 28 نوامبر.

متأسفانه، ما هنوز نمی دانیم چه اقلام زیبایی Sephora در فروش خواهند بود. اما ما انجام دادن بدانید که وجود دارد بسیاری از معاملات اولیه برای استفاده در حال حاضر روی پالت سایه چشم، ماسک صورت، رژ لب قرمز و موارد دیگر. و برای اینکه کار شما را آسان‌تر کنیم، بهترین معاملات جمعه سیاه Sephora را جمع‌آوری کردیم، بنابراین می‌توانید همین الان خرید کنید.

      • ذخیره تا 33 درصد در کیت های مراقبت از مو انتخاب شده است.
      • ذخیره تا 60 درصد روی ابزارهای انتخابی مو

منبع