10 بهترین قاب تخت روتختی سال 2022

کاسپر

قاب تخت روکش دار

7

این یکی با کشوهای ذخیره سازی

خیابان اتا

تخت سکوی Melle

2

آقای کیت

تخت سکوی کم نمای روکش دار ملکه دافنه

5

این بدون سر تخت

ببینید، آنها بسیار شیک هستند و یک قطعه بیانیه عالی را نیز ایجاد می کنند – به علاوه، موارد بیشتری برای دیدن در زیر وجود دارد. بنابراین فقط به پیمایش ادامه دهید تا لیست کاملی از قاب‌های تخت روتختی بسیار شیک را بیابید تا اتاق رویاهایتان را به شما ارائه دهد. خرید خوبی داشته باشید!

تخت مهم ترین قسمت هر اتاق خواب است. منظورم این است که نقطه کانونی فضا و دلیل نامگذاری آن a است بستراتاق در وهله اول بنابراین هنگام ایجاد اتاق رویایی خود، به یک تخت خواب راحت و چشم نواز نیاز دارید که با زیبایی شما مطابقت داشته باشد. پیشنهاد ما؟ یک قاب تخت روکش دار تهیه کنید.

ماریو کاپاسا

تخت زیر شیروانی

6

این بودجه پسند

این یکی با ذخیره سازی زیر تشک

بهترین فریم های تخت روکش شده

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

غرب نارون

تخت ذخیره سازی جانبی Camilla

9

حسن نیت

این مخملی

قلعه سازی

تخت پرزدار Lexi

این اسکلت فلزی

یک تخت روکش دار می تواند فوراً اتاق شما را برای بهتر شدن تغییر دهد. از آنجایی که اینترنت گزینه‌های فراوانی را ارائه می‌کند – از گزینه‌هایی با مواد مخملی لوکس گرفته تا سایرین با تکنیک‌های منحصربفرد تافتینگ – شما مطمئناً گزینه مناسبی را پیدا خواهید کرد که با سبک دکوراسیون شما سازگار باشد. و برای اینکه شما را از سردرد جستجوی وب برای ساعت ها نجات دهد را اول، ما 10 مورد از بهترین قاب های تخت روتختی موجود در بازار را گردآوری کردیم. آیا نمی خواهید فقط حرف ما را قبول کنید؟ نه بزرگ همه این فریم‌های تخت دارای نظرات درخشانی هستند، بنابراین نیازی به پشیمانی خریدار ندارید. از یک گزینه زیبا و مقرون به صرفه گرفته تا یک قاب فلزی روکش شده منحصر به فرد، برخی از بهترین تخت‌خواب‌های روکش‌دار را می‌توان با پول خرید. اکنون به تعدادی از آنها نگاهی بیندازید.

انتخاب های برتر ما برای بهترین قاب های تخت روتختی سال 2022

SoftFrameDesign

ست لونا: قاب تخت و سر تخت وبه روکش دار

8

یکشنبه ها

تخت موج با انبار

10

AGARTT

قاب تخت سکوی روکش دار

3

این روکش چرمی

خیابان اتا

تخت خواب استاندارد ازرا تافتد

4

این تخت پرزدار

این یکی با یک سرسری بیانیه

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

این معروف اینترنتی