10 بهترین قاب تخت روتختی سال 2022

این بودجه پسند

غرب نارون

تخت ذخیره سازی جانبی Camilla

9

ماریو کاپاسا

تخت زیر شیروانی

6

SoftFrameDesign

ست لونا: قاب تخت و سر تخت وبه روکش دار

8

حسن نیت

خیابان اتا

تخت خواب استاندارد ازرا تافتد

4

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

این معروف اینترنتی

این اسکلت فلزی

ببینید، آنها بسیار شیک هستند و یک قطعه بیانیه عالی را نیز ایجاد می کنند – به علاوه، موارد بیشتری برای دیدن در زیر وجود دارد. بنابراین فقط به پیمایش ادامه دهید تا لیست کاملی از قاب‌های تخت روتختی بسیار شیک را بیابید تا اتاق رویاهایتان را به شما ارائه دهد. خرید خوبی داشته باشید!

یکشنبه ها

تخت موج با انبار

10

آقای کیت

تخت سکوی کم نمای روکش دار ملکه دافنه

5

این تخت پرزدار

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

بهترین فریم های تخت روکش شده

این یکی با یک سرسری بیانیه

این روکش چرمی

این مخملی

خیابان اتا

تخت سکوی Melle

2

تخت مهم ترین قسمت هر اتاق خواب است. منظورم این است که نقطه کانونی فضا و دلیل نامگذاری آن a است بستراتاق در وهله اول بنابراین هنگام ایجاد اتاق رویایی خود، به یک تخت خواب راحت و چشم نواز نیاز دارید که با زیبایی شما مطابقت داشته باشد. پیشنهاد ما؟ یک قاب تخت روکش دار تهیه کنید.

کاسپر

قاب تخت روکش دار

7

AGARTT

قاب تخت سکوی روکش دار

3

این بدون سر تخت

این یکی با ذخیره سازی زیر تشک

این یکی با کشوهای ذخیره سازی

قلعه سازی

تخت پرزدار Lexi

یک تخت روکش دار می تواند فوراً اتاق شما را برای بهتر شدن تغییر دهد. از آنجایی که اینترنت گزینه‌های فراوانی را ارائه می‌کند – از گزینه‌هایی با مواد مخملی لوکس گرفته تا سایرین با تکنیک‌های منحصربفرد تافتینگ – شما مطمئناً گزینه مناسبی را پیدا خواهید کرد که با سبک دکوراسیون شما سازگار باشد. و برای اینکه شما را از سردرد جستجوی وب برای ساعت ها نجات دهد را اول، ما 10 مورد از بهترین قاب های تخت روتختی موجود در بازار را گردآوری کردیم. آیا نمی خواهید فقط حرف ما را قبول کنید؟ نه بزرگ همه این فریم‌های تخت دارای نظرات درخشانی هستند، بنابراین نیازی به پشیمانی خریدار ندارید. از یک گزینه زیبا و مقرون به صرفه گرفته تا یک قاب فلزی روکش شده منحصر به فرد، برخی از بهترین تخت‌خواب‌های روکش‌دار را می‌توان با پول خرید. اکنون به تعدادی از آنها نگاهی بیندازید.

انتخاب های برتر ما برای بهترین قاب های تخت روتختی سال 2022