10 بهترین ست ظروف غذاخوری 2022 – ست های ظروف غذاخوری زیبا

ماندگاری

برای شروع جستجوی مجموعه ظروف غذاخوری، ما دور و بر را جستجو کرده ایم و به دنبال مجموعه ای از انتخاب ها هستیم که متناسب با هر نوع حساسیت طراحی و بودجه کلی باشد. برای انتخاب منتخب ما از بهترین ست های ظروف غذاخوری که ارزش خرید در حال حاضر دارند به خواندن ادامه دهید. آن را از ما بگیرید، بازی شراب و ناهار خوردن شما در حال تبدیل شدن به یک سطح دیگر است.

تعداد تنظیمات و قطعات

به طور طبیعی، اینترنت از ست های ظروف ناهارخوری زیبا پر شده است، بنابراین شما هم دارید puh-lenty از گزینه هایی برای انتخاب در اینجا چند فاکتور وجود دارد که باید هنگام خرید ست کامل خود به خاطر داشته باشید.

بهترین ست شیشه ای

بشقاب های غذاخوری مدرنو جعبه و بشکه

بهترین ست لوکس

ست ظروف غذاخوری چینی 54kibo Fatyly

در ست ظروف غذاخوری به دنبال چه چیزی باشید

بهترین مجموعه طراح

سرویس غذاخوری 16 تکه خیابان کیت اسپید شرق

بهترین مجموعه خنثی

ظروف غذاخوری جوس و اصلی جو دوسر

بهترین مجموعه هنری

ظروف غذاخوری Food52 Feast توسط Yotam Ottolenghi

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

قبل از انتخاب یک ست ظروف غذاخوری، باید تصمیم بگیرید که به چند قطعه نیاز دارید. آیا قصد میزبانی مهمانی های بزرگ را دارید؟ اگر چنین است، باید مطمئن شوید که مجموعه‌ای را دریافت می‌کنید که شامل حداقل شش تنظیمات باشد. اگر چیزی برای استفاده روزمره می‌خواهید، می‌توانید با یکی از مواردی که تنظیمات کافی برای هر فرد در خانه شما داشته باشد استفاده کنید (یا یک مجموعه چهارتایی کلاسیک همیشه گزینه خوبی است). آیا می خواهید چندین اندازه بشقاب و کاسه داشته باشید؟ به این فکر کنید که چه غذایی را بیشتر سرو می کنید.

هنگام انتخاب رنگ ها، الگوها و سبک کلی ظروف غذاخوری، رنگ و سبک طراحی کلی آشپزخانه و قسمت غذاخوری خود را در نظر بگیرید. رنگ های خنثی یا روشن؟ رنگ های ثابت یا الگوهای سرگرم کننده؟

بهترین مجموعه نشکن

مجموعه ظروف غذاخوری نشکن ساعت آهسته

میز تزئین شده جشن به رنگ سبز با شمع، گیاهان و گل ها به سبک بوهو طبیعی در فضای باز

بهترین ست دست ساز

بشقاب غذاخوری فلورا استودیو طراحی باهاوس

زیبایی شناسی خود را مشخص کنید

بزرگسالی پر از شگفتی های بسیاری است. یک روز صبح، از خواب بیدار می شوید و متوجه می شوید که خماری اکنون یک امر چند روزه است. در مورد بیرون ماندن از یک زمان خاص، خوب، این دیگر اتفاق نمی افتد زیرا خواب کامل شبانه یک امر ضروری است (مخصوصاً زمانی که یک ست راحتی دنج در خانه منتظر شماست). و، شاید از همه شگفت‌انگیزتر، این است که شما ناگهان اهمیت می‌دهید زیاد در مورد لوازم آشپزخانه شاید به این دلیل است که بزرگسالی با مهمانی های شام و وظایف میزبانی بیشتری همراه است، اما این غیرمعمول نیست که توجه بیشتری به وسایل جذاب و ظروف درجه یک داشته باشید. ابزار آشپزخانه مناسب، به هر حال، باعث می‌شود احساس کنید که در کنار هم قرار گرفته‌اید. دقیقاً به همین دلیل است که داشتن یک ست ظروف غذاخوری خوب برای ارتقای سبک آشپزخانه شما بسیار ضروری است.

اگر ست شیک‌تری می‌خواهید، احتمالاً می‌خواهید ظروف چینی یا سرامیک را در نظر بگیرید. اما اگر قطعاتی را ترجیح می‌دهید که مجبور نیستید با آن‌ها ظریف باشید، موادی را انتخاب کنید که سبک‌تر و کمتر شکسته شوند.

چگونه بهترین ست های ظروف غذاخوری را انتخاب کردیم

بهترین ست رنگارنگ

ست ظروف غذاخوری رنگارنگ Bzyoo

مجموعه بهترین ارزش

سرویس غذاخوری چینی سنگ مرمر سنگ لاین

اینجا در جهان شهری، ما تیمی از کارشناسان خرید داریم که دائماً بهترین معاملات را در مورد هر چیزی و هر چیزی جستجو می کنند. برای اینکه بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم، بررسی های بی شماری را خواندیم، قیمت های مختلف را با هم مقایسه کردیم و جدیدترین و بهترین ست های ظروف غذاخوری را مورد تحقیق قرار دادیم. می توانید به آن اعتماد کنید Cosmo تیم خرید؛ تمامی پایه ها پوشیده شده است.

راس هلنگتی ایماژ

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

حالا، اگر شما هم مثل من هستید، احتمالاً حداقل برای بخش بهتری از یک دهه، کاسه ها و بشقاب های نامتناسب خود را نگه داشته اید. آنها احتمالاً از مکان‌های مختلفی از جمله خرده‌فروشی‌های خانگی، بازارهای کوچک، مجموعه‌های والدین شما و هر جاهایی در این بین تهیه شده‌اند. وقتی به آن فکر می کنید، تصادفی بودن به نوعی جذاب است. و حدس بزنید چه؟ شما هنوز هم می توانید آن قطعات را نگه دارید و از آنها برای غذا خوردن روزانه استفاده کنید. با این حال، یک ست ظروف غذاخوری مناسب، ارزش سرمایه گذاری در مناسبت های خاص را دارد، مانند میزبانی Friendsgiving یا حمام نوزاد BFF شما.

انتخاب های برتر ما برای بهترین ست های ظروف غذاخوری در سال 2022:

بهترین مجموعه کلی

ست ظروف غذاخوری معاصر الاما