10 بهترین تخفیف جمعه سیاه براق برای دوشنبه سایبری 2022 — فروش براق 2022

این ست آرایش

Glossier The Makeup Set + Balm Dotcom

10

هنوز برای دانستن این اطلاعات کمی زود است، اما خوشحالم که گزارش بدهم که Glossier معاملاتی در حال انجام دارد! بنابراین، ابتدا، این صفحه را نشانه گذاری کنید تا در مورد محصولاتی که قرار است در این BFCM علامت گذاری شوند، به روز بمانید—به محض دریافت این کلمه به شما اطلاع خواهیم داد. سپس به پایین بروید و اگر نمی توانید تا پایان نوامبر منتظر بمانید تا کالاهای مورد علاقه خود را تهیه کنید، از قلب کوچک خود خرید کنید – و بله! همه آنها در فروش هستند! (آهم: من به شدت پیشنهاد می کنم خریدهای زود هنگام تعطیلات را انجام دهید!!)

این ترکیب پالت و قلم مو

تک رنگ براق تر + Brush Duo

7

معاملات براق تر جمعه سیاه

شما اینجا فرود آمدید زیرا عاشق فروش خوب هستید. یعنی چه کسی این کار را نمی کند؟ به‌عنوان یک خریدار مقرون‌به‌صرفه، من عاشق این زمان از سال هستم، زیرا این بدان معناست که جمعه سیاه و دوشنبه سایبری در راه است—معروف به بزرگترین رویدادهای خرید که در آن می‌توانید عملاً هر چیزی را با قیمت پایین خریداری کنید. معاملات خانه و فروش مد معمولاً همیشه در دسترس هستند، اما TBH، نشانه‌های زیبایی همان جایی است که در آن جای دارد – به‌ویژه معاملات جمعه سیاه براق و دوشنبه سایبری.

پاشیدن

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

این مجموعه چشم

Glossier Line + Lash Duo

6

این ماسک های صورت

Glossier Mask Duo

9

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

این مجموعه ابرو

تلنگر ابرو براق تر + دو ابروی پسرانه

2

ما هنوز در مورد جزئیات مربوط به زمان شروع فروش جمعه سیاه گلوسیر مطمئن نیستیم. اما چیزی که ما قطعا می دانیم این است که در حال وقوع است جمعه 25 نوامبر و دوشنبه 28 نوامبر، پس تقویم های خود را علامت گذاری کنید! اوه، و اطلاعات لازم: معمولاً، این برند در تمام تعطیلات آخر هفته فروش دارد (چهار روز متوالی در سال 2021 ادامه داشت) بنابراین نگران نباشید که زمانی برای خرید نداشته باشید… یعنی در صورت باقی ماندن منابع.

برای معاملات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری Glossier چه چیزی به فروش می رسد؟

این مجموعه مراقبت از بدن

Glossier The Complete Body Hero Collection

این بسته نرم کننده لب

Glossier Balm Dotcom Trio

3

این دوتایی رژگونه

Glossier Cloud Paint Duo

4

این مجموعه مراقبت از پوست

پاک کننده ژله شیری براق + Futuredew

8

این دو نفر تقریباً پنج ستاره

براق تر، کامل کننده رنگ پوست + استرچ کانسیلر دوتایی

5

در زیر، همه چیزهایی را که در مورد فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری Glossier باید بدانید – از جمله معاملات اولیه که در حال حاضر در حال انجام هستند، پیدا خواهید کرد!

فروش بلک فرایدی براق و دوشنبه سایبری چه ساعتی شروع می شود؟

IYKYK، برند معروف به ندرت قیمت محصولات آرایش و مراقبت از پوست خود را کاهش می دهد. بنابراین، چه از طرفداران پر و پا قرص Glossier بوده باشید و چه می‌خواهید برخی از موارد آن را امتحان کنید، این زمان ۱۰۰ درصد است که می‌توانید شستشوی صورت، مراقبت از بدن، ریمل، سایه چشم و موارد دیگر را تهیه کنید.