یک خبرنگار تلویزیونی برای اولین بار تجربه خود را از آزمایش داروهای تزریقی به اشتراک می گذارد

[insert video]

Xeomin با این قبض مطابقت داشت. این محصول برای کمک به بهبود موقت ظاهر خطوط اخم مورد تایید FDA است و دارای یک فرمول سمی هوشمند است که عاری از پروتئین های غیر ضروری است و برای کاهش پتانسیل مقاومت در برابر درمان طراحی شده است.

رنر اولین بار در مورد Xeomin، یک تزریق دو فیلتر شده و ضد چروک برای خطوط اخم، از دوستانی شنید که آن را امتحان کرده بودند و در مورد آن خوشحال بودند. او می‌گوید: «من چیزی می‌خواستم که نتایجی طبیعی به من بدهد. من ایده تزریقی را دوست دارم که بتواند خطوط اخم را به حداقل برساند اما همچنان من را شبیه خودم نگه دارد.

رنر در مورد تجربه خود که در ویدیوی بالا شرح می دهد، می گوید: “روند در دفتر ارائه دهنده من واقعاً آسان بود؛ من در خانه بودم و بیرون بودم.” بخش مورد علاقه من در مورد نتایج Xeomin این بود که من فقط نسخه تازه‌تر و نرم‌تری از خودم به نظر می‌رسم.منبع

آماندا بالیونیس رنر، روزنامه‌نگار ورزشی می‌گوید: «در دوربین خاموش و روشن، من همیشه می‌خواهم بهترین ظاهر و احساسم را داشته باشم. گزارشگر 40 هفته در سال را صرف سفر به استادیوم‌های فوتبال و زمین‌های گلف می‌کند تا مسابقات و تورنمنت‌های مهم را که باید تماشا کنند. او می‌گوید که تمام آن مدتی که در جاده‌ها می‌روید، به پوست او آسیب وارد می‌کند. او می‌گوید: «شما همیشه بهترین غذا را نمی‌خورید یا به اندازه‌ای که نیاز دارید آبرسانی نمی‌کنید. برای مقابله با آن، او به فرمول‌های تمیز و مرطوب‌کننده برای تقویت چهره در هنگام حرکت تکیه می‌کند.

رنر علاوه بر متعهد ماندن به روال مراقبت از پوست خود، اخیراً شروع به بررسی داروهای تزریقی برای هدف قرار دادن خطوط اخم خود کرده است. او می‌گوید: «مشهور است که با چهره‌ام بسیار احساساتی هستم و متوجه خطوطی شده‌ام که کمی مشخص‌تر از زمانی که در دهه ۲۰ یا اوایل دهه ۳۰ بودم، مشخص شده‌اند.