یکی دیگر از نوزادان نپو وارد چت شده است

Buuuut به نظر می رسد او دو و دو را با هم از نظر افرادی که هستند قرار نداده است نکن این مزایا را دارند که از کسانی که این کار را انجام می دهند دلخور هستند. در میان مکالمات زیادی در مورد واکنش‌های شدید نپو، ماس در توییتر نه برای دفاع از خود یا همکارهای NB، بلکه برای اینکه مردم عادی را سرزنش کند، وارد توییتر شد. ظاهر خوبی نیست من از اینکه مردم پارتی بازی را سرزنش می کنند که چرا ثروتمند و مشهور یا موفق نیستند بسیار خسته شده ام – بدیهی است که این عادلانه نیست که افرادی که از خانواده های مشهور هستند به این دلیل دست از پا در می آورند، اما حدس بزنید چیست؟ زندگی منصفانه نیست – اگر ذهن خود را به چیزی معطوف کنید، می توانید هر کاری را انجام دهید! بنابراین به جای اینکه در مورد موفقیت دیگران منفی باشید، بروید و سعی کنید موفقیت خود را بسازید!» او توییت کرد.

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

منبع

یک روز دیگر، یکی دیگر از بچه های نپو که آن را دریافت نمی کند. قبلاً در مورد لیلا ماس، مدل جوان تازه‌واردی که مانند کایا گربر، راه‌های مادرش را دنبال می‌کند (مادرش کیت ماس) نوشته‌ایم. لیلا متین، شیک است و پمپ انسولین خود را با افتخار روی فرش قرمز می پوشد. به هر حال نه اون نه، شخصیت اصلی امروز «شاید نباید چیزی می گفتی» لوتی ماس، خواهر ناتنی کیت است.

لوتی (مخفف شارلوت) 24 ساله است، در نوجوانی مراقب مدلینگ کوتاهی بود (اینجا او در ووگ نوجوانان)، و اکنون OnlyFans انجام می دهد. او در یک پادکست اعلام کرده است که OF را دوست دارد زیرا می تواند محتوای خود را ایجاد و کنترل کند، و او می داند که خویشاوندی و ارتباطات بیشتر شهرت او را تشکیل می دهند. که عالی است.

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.