گوئینت پالترو 50 سالگی خود را با یک عکس بیکینی جشن گرفت

گوئینت همچنین تولد خود را در یک پست وبلاگی منعکس کرد GOOPدر بخشی از این مقاله نوشت: “در 27 سپتامبر، من 50 ساله خواهم شد. وقتی در صبح اواخر تابستان اینجا نشسته ام و به این ایده فکر می کنم، هیچ رطوبتی در هوا وجود ندارد، نسیمی که فقط بالای درختان را تکان می دهد، به طور عجیبی هیچ حسی از زمان ندارم. گذشت. من به اندازه 30 سال پیش به این احساس اشتیاق، وعده – وعده سقوط، چیزی در حال فروپاشی – متصل هستم. تا حدی می‌دانم که زندگی خطی است، به این ترتیب x تعداد روز زندگی کرده‌ام. دور و در سبد زیر بغلم بیشتر از مزرعه دارم.اما شیرینی زندگی وجود دارد که در اعماق وجودم وجود دارد که تغییر نمی کند و تغییر نمی کند.این جوهر ذات است. به نظر می رسد شیرین تر می شود.”

گوئینت پالترو تنها چند روز دیگر 50 ساله می شود، تولدی مهم که او در اینستاگرام با انتشار یک عکس بیکینی سیاه و سفید شادی آور جشن گرفت.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

او ادامه داد که بدنش زخمی از سوختگی تنور، انگشت شکسته شده در پنجره، تولد یک کودک، موهای نقره ای و خطوط ظریف است. قلمویی را به آبرنگ مایل به تیره آغشته کردم و روی پوستم می‌چرخانم. و در حالی که هر کاری از دستم بر می‌آید برای سلامتی و طول عمر، جلوگیری از ضعیف شدن ماهیچه‌ها و عقب‌رفتن استخوان‌ها انجام می‌دهم، مانترای دارم که در آن افکار بی‌پروا وارد می‌کنم. سعی کن مرا از مسیر خارج کنی: می پذیرم علائم و شل شدن پوست، چین و چروک ها را می پذیرم، بدنم را می پذیرم و نیاز به کامل بودن، کامل به نظر رسیدن، مخالفت با جاذبه، مخالفت با منطق، سرپیچی از انسانیت را می پذیرم. من انسانیت خود را می پذیرم. ”

افکار کامل او را از این طریق بخوانید.منبع