گوئینت پالترو 50 سالگی خود را با یک عکس بیکینی شاد جشن گرفت

گوئینت پالترو چیزهای زیادی است: بنیانگذار Goop، بازیگر برنده اسکار، شمع واژن فوق العاده. و در روز سه‌شنبه، 27 سپتامبر، این بازیگر 50 ساله می‌شود. او تولد زودهنگام (پنجشنبه، 22 سپتامبر) را با یک پست شبکه اینستاگرام همراه با بازتابی دل‌انگیز در وب‌سایت خود جشن گرفت. گوپ.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در پست سیاه و سفید IG، پالترو با خوشحالی در حال جهش در هوا در چمن‌ها با یک بیکینی رشته‌ای تیره است. پالترو در کپشن پست نوشت: “تفکر روی یک نقطه عطف” و دنبال کنندگان را به تفکر خود در مورد 50 سالگی راهنمایی کرد. پست را اینجا ببینید:

محتوای اینستاگرام

گوئینت پالترو ادامه داد: “بدن من، نقشه ای از شواهد همه روزها، کمتر بی زمان است.” «مجموعه‌ای از علائم و بی‌نظمی‌هایی که فصل‌ها را به گوش می‌رساند. زخمی از سوختگی اجاق، انگشت شکسته شده در پنجره مدت ها پیش، تولد یک کودک. موهای نقره ای و خطوط ظریف. خورشید اثر انگشت آسمانی او را روی سرم گذاشته است، گویی قلمویی را در آبرنگ مایل به تیره آغشته کرده و آن را روی پوستم می‌چرخاند. و در حالی که من هر کاری که از دستم بر می آید انجام می دهم تا برای سلامتی و طول عمر تلاش کنم تا از ضعف عضلات و عقب نشینی استخوان جلوگیری کنم، یک مانترا دارم که در آن افکار بی پروا که می خواهند مرا از مسیر خارج کنند، وارد می کنم: می پذیرم. من علائم و شل شدن پوست، چین و چروک ها را می پذیرم. من بدنم را می پذیرم و نیاز به کامل بودن، کامل به نظر رسیدن، مخالفت با جاذبه، مخالفت با منطق، سرپیچی از انسانیت را رها می کنم. من انسانیتم را قبول دارم.»


منبع

پالترو: “در 27 سپتامبر، 50 ساله می شوم. وقتی در صبح اواخر تابستان اینجا نشسته ام و به این ایده فکر می کنم، هیچ رطوبتی در هوا وجود ندارد، نسیمی که فقط بالای درختان را حرکت می دهد، به طرز عجیبی حسی از گذشت زمان ندارم.” در بازتاب خود نوشته است گوپ. من به اندازه 30 سال پیش با این احساس اشتیاق، وعده – وعده سقوط، چیزی در حال افول – مرتبط هستم.