گوئینت پالترو بیرون از استودیو جیمی کیمل لایو شورت برمودا و بیرکن استوک می پوشد—عکس

سپس، یک ویژگی مشخص از ظاهر مادربزرگ ساحلی (CG)، علاوه بر لباس‌های گشاد و پارچه‌های لوکس، پالت رنگی خاموش است که پالترو آن را به نفع رنگ قرمز روشن و گیلاسی حذف کرده است. پس بیایید آن را زیبایی شناسی عمه بزرگ ساحلی بنامیم.

JOCE/Bauer-Griffin

منبع پالترو ست پیچیده را برای او نپوشید جیمی کیمل زنده ظاهر، که در هالووین بود. برای نمایش، او لباس پیرتر شیک وینی پو، گوینی پو را پوشید. آن را دریافت کنید؟ اما اجازه ندهید چهره بالغ این سرمایه دار سبک زندگی شما را گول بزند – او به کیمل اعتراف کرد که او هر چند وقت یک بار به بازی می پردازد. به طور خاص، او گفت که در کودکی در همان خیابان آرنولد شوارتزنگر زندگی می‌کرده است. ما این کار را متأسفانه در چند خانه در آنجا انجام دادیم. اما او غرور و شادی ما بود.

دایان کیتون ممکن است مادرخوانده بی چون و چرای زیبایی شناسی مادربزرگ ساحلی باشد، اما گوئینت پالترو با این ظاهر خود ثابت کرده است که دخترخوانده معنوی آن است. بنیانگذار Goop جواهرات طلایی کلفت و کشباف کمربند را در بالا با شورت برمودای مشکی گشاد و Birkenstocks چرمی مشکی در پایین جفت کرده است و هر قطعه (منهای Birks) به نظر می رسد که احتمالاً بیشتر از یک خانه قیمت دارد. مناسب ترین مکان برای پوشیدن این ظاهر، نمایش آخر شب نیست، بلکه یک عمارت تاریخی در مین است که مشرف به اقیانوس اطلس است.

RB/Bauer-Griffin