گوئینت پالترو برای نوزادان ماهی براد فالچوک و کریس مارتین عشق تولد فرستاد

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

پالترو و مارتین در سال 2014 “آگاهانه از هم جدا شدند” و تا سال 2016 طلاق خود را نهایی کردند که به گفته پالترو منجر به رابطه سالم او با فالچوک شد. او یک بار در مورد جدایی خود از مارتین گفت: “من از طریق آن فرآیند بیشتر از آنچه تصور می کردم درباره خودم یاد گرفته بودم.” و چون روی مسئولیت‌پذیری تمرکز کردم، توانستم شگفت‌انگیزترین مرد را پیدا کنم و چیزی بسازم که قبلاً هرگز نداشته‌ام.»

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

او در شرح عکسی که به نظر می رسد یک سلفی اخیر با همسر سابقش است، نوشته است: “تولد شیرین ترین پدر و دوست ❤️ ما شما را دوست داریم، cajm.”

گوئینت پالترو، 50 ساله، و برد فالچوک، 52 ساله، از سال 2018 ازدواج کرده اند (اگرچه چیز مورد علاقه من در مورد آنها این است که آنها تا سال 2020 زندگی مشترک خود را شروع نکردند). قبل از آن، پالترو با کریس مارتین، خواننده کلدپلی ازدواج کرده بود که با او دو فرزند دارد: اپل 18 ساله و موزس 16 ساله. مارتین اتفاقاً در 2 مارس تولد 46 سالگی خود را دارد.

گوئینت پالترو به وضوح چیزی برای ماهی ها دارد.

دو روز متوالی، پالترو فریادهای تولد را برای مردان مهم زندگی‌اش ارسال کرد – اولین آنها شوهر فعلی‌اش، نویسنده/تهیه‌کننده براد فالچوک بود که در 1 مارس 1971 به دنیا آمد. اجتماعی (یک دلیل دیگر برای اینکه او خیلی باحال است) اما به هر حال بیایید همه تولد او را تبریک بگوییم.