گوئینت پالترو بدون شلوار رفت تا مدل گوپ بیشتر شود—به عکس ها مراجعه کنید

جدای از شوخی، گوئینت پالترو با ورود به دهه 50 سالگی مطمئن می شود که بدن خود را جشن می گیرد. پالترو در مورد عکسبرداری خیره کننده برهنه تولدش توسط اندرو یی که در سپتامبر 2022 به اشتراک گذاشت، گفت: “من در 50 سالگی احساس خیلی خوبی دارم، و این در مورد ابراز انرژی و خوش بینی است که تجربه می کنم.”

او در مقاله‌ای برای گوپ نوشت: «بدن من، نقشه‌ای از شواهد همه روزها، کمتر بی‌زمان است. مجموعه‌ای از علائم و بی‌نظمی‌هایی که فصل‌ها را گوش می‌دهند. زخمی از سوختگی اجاق، انگشت شکسته شده در پنجره مدت ها پیش، تولد یک کودک. موهای نقره ای و خطوط ظریف. خورشید اثر انگشت آسمانی او را روی سرم گذاشته، گویی قلمویی را در آبرنگ مایل به تیره آغشته کرده و آن را روی پوستم می‌چرخاند.»

او ادامه داد: «و در حالی که من هر کاری از دستم بر می‌آید برای سلامتی و طول عمر، برای جلوگیری از ضعیف شدن عضلات و عقب‌رفتن استخوان‌ها انجام می‌دهم، یک مانترا دارم که در آن افکار بی‌ملاحظه‌ای که سعی می‌کنند مرا از مسیر خارج کنند، وارد می‌کنم: می‌پذیرم. من علائم و شل شدن پوست، چین و چروک ها را می پذیرم. من بدنم را می پذیرم و نیاز به کامل بودن، کامل به نظر رسیدن، مخالفت با جاذبه، مخالفت با منطق، سرپیچی از انسانیت را رها می کنم. من انسانیتم را قبول دارم.»
منبع