گلهای مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت معنای تلخی پشت سر داشتند

در میان شاخ و برگ ها یادداشتی دست نوشته روی لوازم شخصی شاه چارلز بود که روی آن نوشته شده بود: “به خاطر عشق و فداکار، چارلز آر.”

بالای تابوت او، و همچنین جواهرات براق تاج، گل آرایی زیبایی بود که توسط پادشاه جدید چارلز با دقت انتخاب شده بود.

به طرز غم انگیزی، تاج گل دارای شکوفه هایی است که از باغ های کاخ باکینگهام، کلارنس هاوس و هایگرو هاوس گرفته شده است – که هر کدام معانی نمادین دارند. به گفته قصر، گل ها شامل رزماری برای یادبود است. این چیدمان همچنین شامل مرت، نماد باستانی یک ازدواج شاد، برش از گیاهی است که از شاخه ای از مرت رشد کرده است که در ابتدا در دسته گل عروسی ملکه در سال 1947 گنجانده شده بود.

از زمان مرگ ملکه الیزابت دوم در 8 سپتامبر، بریتانیا یک دوره عزای ملی اعلام کرده است. تابوت ملکه در ایالت وست مینستر هال خوابیده است، جایی که مردم در طول شب در صف ایستاده اند تا بتوانند به پادشاه فقید ادای احترام کنند.

استخر WPA

مراسم تشییع جنازه ایالتی ملکه الیزابت یک مراسم سنتی و دقیق نظامی بود، اما تعدادی از جزئیات لمسی و شخصی به افتخار اعلیحضرت مرحوم او نیز وجود داشت.

بلوط انگلیسی نیز برای نشان دادن قدرت عشق به نمایش گذاشته شد، در حالی که پلارگونیوم، گل رز باغی، گل ادریسی پاییزی، سدوم، گل محمدی و گال در سایه های طلایی، صورتی، بورگوندی عمیق و سفید اضافه شدند تا منعکس کننده استاندارد سلطنتی باشند.

تریستان فیوینگزمنبع