گفته می شود که شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون به خانه Frogmore هدیه داده می شوند

مکس مامبی/نیلی/گتی ایماژ

پادشاه چارلز خانه عظیم قرن هفدهم فروگمور را برای شاهزاده و پرنسس جدید ولز و فرزندانشان «تخصیص» کرده است. خورشید گزارش کرده است. خانه فروگمور – جایی که شاهزاده هری و مگان مارکل مراسم عروسی خود را در آن برگزار کردند، اما نباید با کلبه فروگمور، جایی که هری و مگان زمانی در آن زندگی می کردند، اشتباه گرفت – علاوه بر اقامتگاه جدید ویلیام و کیت در آدلاید، به علاوه آنمر هال در نورفولک، به علاوه خواهد بود. آپارتمان آنها در کاخ کنزینگتون در لندن، با توجه به بی بی سی.

من شخصاً فقط یک خانه را انتخاب می‌کردم و اجازه می‌دادم خانواده‌های سلطنتی بر سر بقیه دعوا کنند. اما من شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون نیستم و از حرکت متنفرم. آنها می توانند کاری را که دوست دارند انجام دهند.
منبع

به نظر می رسد همین چند هفته پیش بود که شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون در حال انتقال محل اقامت دائم خانواده خود به کلبه آدلاید در ویندزور بودند – احتمالاً به این دلیل که همین چند هفته پیش بود. و در حال حاضر بنا به گزارش ها دارایی دیگری به آنها اعطا شده است (چهارمین مورد خانواده، برای کسانی از شما که در حال شمارش هستند).

حتی اگر به ویلیام و کیت هدیه Frogmore House داده شود، خورشیدمنبع گزارش می دهد که آنها حتی ممکن است آن را نخواهند. آن‌ها کلبه آدلاید را تا حدودی به این دلیل انتخاب کردند که می‌خواستند سایزشان را کوچک‌تر کنند، چیزی که خانه فروگمور قطعاً اینطور نیست، و با توجه به اینکه درام خانوادگی بین‌خانواده‌ای کم نیست. او میداند. ظاهراً، قبل از نقل مکان خانواده ولز، هری و مگان (اسم خود را سه بار بگویید و به نظر می رسد که شما را مجبور می کنند استعمار را محکوم کنید) در سال 2018 آن را بررسی می کردند. کلبه آدلاید را برای دخترش پرنسس یوژنی ایمن کنید.