گفته می شود که شاهزاده ویلیام برای صحبت با شاهزاده هری خیلی “عصبی” است: “آنها تمام شده اند”

حالا که سری شش قسمتی هری و مگان به طور گسترده در نتفلیکس در دسترس است، بررسی ها از یک مکان مهم است: کاخ باکینگهام.

به نظر می رسد بزرگترین مشکل در حال حاضر شکافی است که بین شاهزاده هری و برادر بزرگترش شاهزاده ویلیام ایجاد شده است. در سریال نتفلیکس، هری وارث تاج و تخت را متهم کرد که در مقابل مادربزرگ فقیدشان، ملکه الیزابت دوم، در خلال مکالمه ای درباره کناره گیری سارابطه ها از وظایف سلطنتی خود، بر سر او فریاد زد. او همچنین گفت که ویلیام به قولی که دو نفر در مورد عدم قرار دادن دفاتر خود در مقابل یکدیگر در مطبوعات داده بودند، زیر پا گذاشت. هری ویلیام را متهم کرد که در “نهاد” سلطنت گرفتار شده است.

در حالی که هیچ واکنش رسمی از سوی شاه چارلز سوم، ملکه کنسورت کامیلا، یا شاهزاده و پرنسس ولز وجود نداشته و احتمالاً نخواهد بود، که مانع از صحبت افراد درون سازمان کاخ با اعضای مطبوعات نشود. چه در ضبط یا خارج از رکورد.

کیت، ویلیام، هری و مگان در خارج از قلعه ویندزور در 10 سپتامبر

کریس جکسون/گتی ایماژمنبع

یک منبع گفت: “فکر می کنم همین است.” صفحه شش، در مورد برادران. “آنها تمام شده اند.”

به موازات این موضوع، مقامات کاخ در حال مخالفت با اظهاراتی هستند که نمایش را افتتاح می کند و نشان می دهد که خانواده سلطنتی از پاسخ به هر یک از اتهامات مطرح شده در مستند خودداری کرده اند. در حالی که هنوز مشخص نیست که آیا هرگز این کار را انجام دهند یا خیر، نمایندگان خانواده تهیه کنندگان نتفلیکس را به گفتن یک فاجعه متهم کردند و اینکه هرگز با آنها تماس گرفته نشد. پس از عقب‌نشینی تهیه‌کنندگان، این موضوع کمی عقب‌نشینی شد و کاخ اعتراف کرد که از طریق ایمیل از یک «شرکت تولید شخص ثالث» برای اظهار نظر به آنها مراجعه شده است. سارابطه. در حالی که به نظر می رسد این یک اشتباه واقعی به نظر می رسد (بدون شک پادشاه انگلیس ایمیل های حواس پرتی دریافت کرده است!)، آدم تعجب می کند که آیا کسی دیگر می تواند تلفن لعنتی را بردارد.

یک منبع گفت نمایشگاه Vanity Fair که در این مقطع، نزدیکی بسیار بعید به نظر می رسد. احساس بی‌اعتمادی زیادی وجود دارد، به همین دلیل است که ویلیام با هری صحبت نمی‌کند، زیرا او عصبی است که هر چیزی که می‌گوید ممکن است به کتاب یا سریال تلویزیونی ختم شود.»