گفته می شود که دوآ لیپا با جک هارلو قرار می گیرد

یک منبع به این نشریه گفت: «آنها همدیگر را دوست دارند و هر دو هیجان زده هستند که ببینند اوضاع به کجا می رسد.» و افزود که این زوج در تنوع Hitmakers Brench اوایل این ماه. پس از آن، این دو در تماس ماندند زیرا “حال و هوای یکدیگر را دوست داشتند.”

قبل از ملاقات با لیپا، هارلو ظاهراً تصمیم گرفت با نامگذاری آهنگی در آخرین آلبوم خود به نام او، شات خود را شلیک کند. اشعار معروف شامل این جمله است، “دوآ لیپا، من سعی می کنم بیشتر از انجام یک ویژگی با او انجام دهم.”

برنده گرمی از زمان حدید – یعنی تا کنون – به طور قابل اعتمادی با کسی مرتبط نبوده است. در واقع، لیپا گفت ووگ او می‌خواست مرحله بعدی زندگی‌اش این باشد که «واقعاً با تنها بودن خوب باشد».

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

زمانی تصور می‌شد که لیپا با تروور نوآ مجری برنامه قرار می‌گیرد. عکس های منتشر شده در ایمیل روزانه نوح و لیپا را در حال شام قبل از گفتن شب بخیر با در آغوش گرفتن و بوسیدن در خیابان بیرون رستوران به تصویر کشید. با این حال، شایعات متعاقباً خنثی شدند. نوح و لیپا همچنان دوست هستند.
منبع

پس از دو سال با هم، دوا و انور – برادر کوچکتر مدل‌های جیجی و بلا حدید – پس از دو سال رابطه در دسامبر 2021 راه خود را به طور جداگانه آغاز کردند. یک منبع گفت: “دعا و انور در حال حاضر در حال استراحت از رابطه خود هستند و زمانی را جدا از هم سپری می کنند.” مردم به هنگام. “آنها در حال کشف چیزهایی هستند.”

این منبع پاسخ اولیه لیپا را به یاد آورد: «آنها قبلاً FaceTimed داشتند که جک از Dua برای آهنگش درباره او اجازه خواست، اما این یک تماس ناخوشایند برای همه بود.

محتوا

طبق گزارش ها، دوآ لیپا با جک هارلو قرار می گیرد که اولین رابطه او پس از جدایی از انور حدید در سال گذشته است. مطابق ما هفتگی، ستاره مشهور پاپ و خواننده رپ در حال “صحبت” هستند.