گفته می شود لئوناردو دی کاپریو به جیجی حدید که “علاقه ای به او ندارد” احساس می کند.

مطابق با مردم، دی کاپریو به شخصیت “بالغ” حدید کشیده شده است. یک منبع به این نشریه گفت: “او واقعا دوست دارد که او زندگی مشترک خود را داشته باشد.” در سن 27 سالگی، این سوپر مدل به تازگی خط تولید لباس بافتنی خود را راه اندازی کرده است و یک دختر دو ساله به نام Khai با سابقش زین مالک دارد. او یک بچه دارد و بالغ است. او می‌خواهد با کسی باشد که مانند او ایده‌های خوب و دیدگاه‌های سیاسی دارد.»

با این حال، منبع می گوید که جیجی حدید فکر می کند لئوناردو دی کاپریو “یک مرد واقعا باحال” است. خوش شانسی رفیق
منبع

منبع دیگری گفت مردم که این جفت “در حال آشنایی با یکدیگر هستند” اما به طور رسمی “با هم قرار” ندارند. این ممکن است به حدید برگردد ما هفتگی قبلاً گزارش شده بود که “علاقه ای” به دنبال کردن یک رابطه عاشقانه با او نداشت تایتانیک ستاره ای که 20 سال از او بزرگتر است. یک منبع گفت: «لئو واقعاً به جیجی علاقه دارد، اما او علاقه ای نشان نداده است. ما هفتگی قبل از رویداد NYFW “آنها با هم دوست هستند، اما او نمی خواهد با او رمانتیک باشد [him] همین الان.”

حالا یک منبع به E! که این جفت «چندین بار با هم رفته اند و [DiCaprio] علاقه مند است» اما آنها در یک رابطه «انحصاری» نیستند. این منبع گفت: «جیجی با آن سرگرم می شود. “او به هیچ چیز جدی علاقه ای ندارد.” در واقع، این منبع ادعا می کند که “اکثریت پاتوق های آنها ناشی از حضور در محافل اجتماعی مشابه در مهمانی های مختلف است.”

شایعاتی مبنی بر اینکه دی کاپریو 47 ساله و حدید 27 ساله با یکدیگر آشنا شده اند با عکس هایی از این جفت که لحظه ای صمیمی را در یک مهمانی بعد از هفته مد نیویورک در 11 سپتامبر به اشتراک گذاشته بودند تشدید شد. این پس از جدایی اخیر دی کاپریو با کامیلا مورونه بازیگر که در ژوئن 25 ساله شد.

در حالی که لئوناردو دی کاپریو ممکن است امیدوار باشد که الگوی خود را در رابطه با زنان زیر 25 سال با جیجی حدید شکسته باشد، اما ظاهراً او چندان مورد علاقه او نیست.