گفته می شود بهاتی پرینسلو از اتهام تقلب آدام لوین “بسیار ناراحت” است

بهاتی پرینسلو، مدل ویکتوریا سیکرت، ظاهراً پس از اتهام خیانت به همسرش در TikTok توسط معشوقه ادعایی او، «بسیار ناراحت» است. اگر تاکنون درباره درام آدام لوین نشنیده اید، خیلی خوش شانس هستید و من بسیار متاسفم که دارید این را می خوانید. اگر آن را از دست دادید، آدام لوین، پیشتاز Maroon 5 متهم به خیانت به پرینسلو، همسر هشت ساله‌اش که در حال حاضر فرزند سوم خود را باردار است، کرده است.

روز دوشنبه ۱۹ سپتامبر، سامنر استرو مدل اینستاگرام در ویدئویی که در TikTok منتشر شد، ادعا کرد که بیش از یک سال با لوین رابطه داشته است. او اسکرین شات هایی از پیام های مستقیم بین خود و لوین را به عنوان مدرک درج کرد. استرو همچنین به اشتراک گذاشت که لوین می خواست نام فرزند متولد نشده خود را به نام او بگذارد. لوین از آن زمان به این اتهامات پاسخ داد و اظهار داشت که در حالی که “از قضاوت ضعیف” استفاده کرده و از معاشقه با کسی غیر از همسرش پشیمان است، اما با استرو رابطه ای نداشته است.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

این منبع افزود: آدام احساسات خود را بسیار درک می کند. او تمام تلاش خود را می کند تا اوضاع را بهتر کند. او هرگز طلاق نمی خواهد.


منبع

مطابق مردممنابع نزدیک به پرینسلو می گویند که او ناراحت است، اما این زوج در تلاش هستند تا همه چیز را حل کنند. این منبع گفت: “او اعتراف کرد که پشت سر او رفته و نامناسب بوده است.” او اعتراف کرد که مانند یک احمق رفتار کرده است. این منبع همچنین بهاتی پرینسلو را “100 درصد متعهد به خانواده اش” توصیف کرد.