گفته می‌شود کیم کاترال با دو شرط اصلی در «و همین‌طور…» حضور پیدا کرده است.


کیم کاترال دوباره نقش خود را در نقش سامانتا جونز بازی می‌کند – اما انتظار نداشته باشید که در فصل دوم این سریال گرم و مبهم باشد. و همینطور…

به گفته منابعی که با صفحه ششمکاترال قبل از امضای قرارداد برای حضور “cliffhanger” در Max’s چند شرط داشت. جنسیت و شهر اسپین آف ظاهراً، کاترال موافقت کرد که تا زمانی که مجبور به فیلمبرداری با همبازی های سابق، سارا جسیکا پارکر، سینتیا نیکسون و کریستین دیویس نباشد، بازگردد.

این همش نیست. منابع همچنین ادعا می کنند که کاترال از فیلمبرداری در این صورت خودداری کرده است AJLT مایکل پاتریک کینگ، مجری برنامه، سر صحنه فیلمبرداری بود. یکی از “منبع نمایش” به توضیح داد: “کیم دو شرط داشت: یکی اینکه با هیچ یک از دختران دیگر همکاری نمی کند، و دوم، او نمی خواهد مایکل پاتریک کینگ را ببیند.” صفحه ششم

در 31 می تنوع گزارش داد که کاترال برای یک صحنه واحد در قسمت پایانی فصل دوم بازخواهد گشت که شامل تماس تلفنی بین سامانتا و کری بردشاو از SJP است که در ماه مارس در نیویورک فیلمبرداری شد. بر اساس این گزارش، “ظاهر کاترال در نقش سامانتا فعلا ادامه این شخصیت نخواهد بود.”

این اعلامیه به دلایلی برای طرفداران غافلگیرکننده بود. کیم کاترال قسم خورده است SATC کیهان برای سالها وقتی در مورد فیلمبرداری سومین فیلم از دیلی میل در سال 2019، او پاسخ داد: «هرگز. این یک نه از طرف من است.» او ادامه داد: “شما در زندگی درس می گیرید و درس من این است که با افراد خوب کار کنم و سعی کنم آن را سرگرم کنم.”

گوشت گاو دیگری با پارکر وجود داشت که بازگشت کاترال را حتی بعید به نظر می‌رساند که می‌توانید در اینجا درباره آن بخوانید. دنبال کردن و همینطور… در پایان فصل اول، کینگ یک کموی آینده کاترال را “تفکر جادویی” توصیف کرد.

در فوریه 2022 از پارکر پرسیده شد تنوع آیا او با بازگشت کاترال راحت است؟ او گفت: «فکر نمی‌کنم این کار را انجام دهم، زیرا فکر می‌کنم تاریخچه عمومی زیادی از احساسات او وجود دارد که او به اشتراک گذاشته است. ”

در ژوئن امسال، کاترال بازگشت خود را در اینستاگرام با عنوان «غرور مبارک 🏳️‍🌈🏳️‍⚧️🌈….) تایید کرد.


منبع