گزارش شده است که ژیزل بوندشن وکیل طلاق استخدام کرده است

تام برادی ژیزل باندچن

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

گتی

FWIW، سایر نزدیکان به ژیزل تاکید کرده اند که کاهش این موضوع به بازگشت تام به میادین “جنس گرایی” است، که منصفانه است!! یک نفر به طور خاص اضافه کرد که «همانند بسیاری از ازدواج‌ها، این فقط یک چیز نیست. ژیزل به صراحت گفته است که نگران بازی تام در مورد فوتبال است و آنها صحبت های زیادی در مورد آن داشته اند… اما آنها در چند سال گذشته یک سری انفجارها داشته اند و این بار به نظر می رسد که بازگشتی وجود ندارد.

ظاهراً این تصمیم زوج را به عقب انداخت، زیرا ظاهراً ژیزل مشتاقانه منتظر بود تا تام زمان بیشتری برای گذراندن با خانواده خود داشته باشد، از جمله پسرشان بنجامین راین 12 ساله، دخترشان ویویان لیک 9 ساله و پسر ارشد این فوتبالیست جان ادوارد 15 ساله. که او با بریجت مویناهان سابق شریک است. “[Gisele] وقتی خیلی خوشحال بود [Tom] یک منبع به فاش کرد مردم اواخر ماه گذشته “آنها در حال ضربه زدن به یک وصله خشن هستند. اما می‌دانم که آن‌ها تلاش می‌کنند، یا حداقل او تلاش می‌کند تا آن را بفهمد و به نتیجه برسد. او می‌خواهد از این موضوع عبور کند و اوضاع بهتر شود.»

بلافاصله پس از انتشار این داستان، منبع دیگری به این موضوع مراجعه کرد مردم که تام در پی این خبر “سعی می کند بفهمد چه کاری انجام دهد”. علاوه بر این، گزارش شده است که این ورزشکار ممکن است خودش به دنبال وکیل باشد. 👀 خودی ها قبلا به این رسانه گفته بودند که مشکلات ابتدا پس از تصمیم ستاره فوتبال پس از 40 روز بازنشستگی و بازگشت به NFL در اوایل سال جاری به وجود آمد.

جالب اینجاست که همین چند هفته پیش ژیزل برای آماده شدن برای بازگشت خودش هیجان زده به نظر می رسید و می گفت ال او آماده بود تا پس از سال‌ها تشویق تام از کناره‌ها به حالت حرفه‌ای کامل بازگردد. “من وظیفه خود را انجام داده ام، که برای آن حضور دارم [Tom]او اعتراف کرد. من به بوستون نقل مکان کردم و روی ایجاد یک پیله و محیطی دوست داشتنی برای فرزندانم تمرکز کردم تا در آن بزرگ شوند و از او و رویاهایش حمایت کنند. دیدن موفقیت فرزندانم و تبدیل شدن به انسان های زیبای کوچکی که هستند، دیدن موفقیت او و رضایتمندی در حرفه اش – باعث خوشحالی من می شود. در این مرحله از زندگی ام، احساس می کنم در این زمینه کار خوبی انجام داده ام. من به عنوان یک مادر و به عنوان یک همسر احساس رضایت زیادی می کنم و حالا نوبت من است.»منبع

به‌روزرسانی دیگری در آخرین درام شاید طلاق (؟!؟!) Gisele Bündchen/Tom Brady وجود دارد. TL;DR: sh*t در شرف سقوط است. اوایل امروز، صفحه ششم اعلام کرد که سوپرمدل پس از ماه‌ها تنش‌های متقابل بین خود و طرف مقابل، یک وکیل طلاق استخدام کرده است، گزارش‌هایی حاکی از آن است که این زوج در چند ماه گذشته و پس از یک مشاجره به طور جداگانه زندگی می‌کنند. من هرگز فکر نمی‌کردم که این بحث پایان آنها باشد، اما به نظر می‌رسد که همینطور است… فکر نمی‌کنم اکنون بازگشتی وجود داشته باشد. هر دوی آنها وکیل دارند و به دنبال این هستند که این انشعاب چه چیزی را در پی خواهد داشت، چه کسی چه چیزی را به دست می آورد و وضعیت مالی چگونه خواهد بود.” صفحه ششم خودی گفت.