گزارش شده است که اولیویا وایلد با جدایی هری استایلز «روزگار سختی» را سپری می کند.

علی‌رغم ماهیت «دوستانه» جدایی، وایلد از اینکه نتوانسته‌اند کاری را انجام دهند، «ناامید» است. یک منبع اخیراً گفته است: «وقفه برای اولیویا سخت بوده است مردم. آنها مشکلاتی داشته‌اند، اما اولیویا فکر می‌کرد که می‌خواهند همه آن‌ها را حل کنند. او ناامید است. اگرچه این فقط یک موقعیت دشوار است.»

اولیویا وایلد اخیراً در 15 نوامبر هنگامی که فرزندانش را به یکی از کنسرت های او در لس آنجلس آورد، با هری استایلز دیده شد. وایلد اوتیس هشت ساله و دیزی شش ساله را با نامزد سابق جیسون سودیکیس که به مدت 10 سال با آنها رابطه داشت پیش از اعلام جدایی آنها در نوامبر 2020 شریک است.

در اوایل ماه نوامبر، گزارش شد که وایلد و استایلز پس از حدود دو سال رابطه، «یک استراحت می‌کنند». این زوج سر صحنه فیلمبرداری با هم آشنا شدند نگران نباش عزیزم در اکتبر 2020 و بودند به صورت عاشقانه پیوند خورده است تا ژانویه 2021. او هنوز در حال تور است و اکنون به خارج از کشور می رود. او روی بچه هایش و کارش در لس آنجلس تمرکز دارد. این یک تصمیم بسیار دوستانه است مردم از تقسیم “آنها هنوز دوستان بسیار صمیمی هستند.”

جدایی برای همه سخت است. به گفته منبعی که با مردم، اولیویا وایلد پس از جدایی از هری استایلز “روزگار سختی” را سپری می کند.

گتی

منبع دیگری افزود: “در حال حاضر، آنها اولویت های مختلفی دارند که آنها را از هم جدا می کند.”

این کارگردان 38 ساله معتقد است که جدایی او از سودیکیس هیچ ربطی به ستاره 28 ساله پاپ نداشته است. نمایشگاه Vanity Fair در سپتامبر. “رابطه ما خیلی قبل از اینکه هری را ملاقات کنم تمام شده بود.” با این حال، او همیشه در مورد رابطه اش با خواننده “As It Was” صحبت نمی کرد. “من فکر می کنم وقتی پنجره را باز می کنی، دیگر نمی توانی عصبانی شوی وقتی پشه ها وارد می شوند،” او گفت VF. “مثل این است که “پنجره را باز کردی.”


منبع