گریم Grunge: Rockstar Girlfriend Glam ترند برای سال 2023 است

در مورد اینکه گلم دوست دختر راک استار واقعاً شبیه چه چیزی است؟ تالیاس می‌گوید: «گلم دوست دختر Rockstar شامل یک چشم مشکی مات لکه‌دار، مقدار زیادی ریمل مشکی، گونه‌های تراشیده شده، و یک لب برهنه با رنگ سرد با خط لب قابل مشاهده است. برای یک لب تیره پررنگ این بسیار زنانه است، اما هیچ چیز خیلی صورتی یا دخترانه نیست، و کاملاً با یک کت چرم سایز بزرگ روی یک مینی لباس مشکی ابریشمی ست می شود و برای یک شب بیرون آمدن آماده است.

آرایشگر سارا تالیا موافق است و به نمادهای مد دهه 90 و 00 به عنوان پیشگامان این روند اشاره می کند. او می‌گوید: «این ظاهر هیجان‌انگیز با حال و هوای تند، یادآور استفانی سیمور زمانی است که با اکسل رز، پم و تامی نمادین و کیت ماس ​​زمانی که با پیت دوهرتی بود قرار می‌گرفت. “Glam Rockstargirlfriend بهترین آرایش دخترانه جذاب است.”

نیک لوجان، هنرمند حرفه‌ای آرایش، می‌گوید: «گلم دوست دختر راک‌استار تماماً در مورد ارائه یک خشنودی قوی و «بدون BS» از طریق آرایش‌تان است – به این فکر کنید که رنگ جنگی‌تان را برای بیرون رفتن از جهان بپوشانید. «نگاه بیانیه‌ای از بی‌باک بودن را نشان می‌دهد و تمایل دارد از ایده‌آل‌های دنیوی و عادی زیبایی خارج شود. وقتی بقیه روی فرش قرمز رنگ و براق می‌پوشند، مرزها را کنار می‌زند و در میان جمعیت برجسته می‌شوند. نماد سبک خود بودن.»

اگر احساس می کنید الهام گرفته اید، این چیزی است که برای ایجاد یک ظاهر کلاسیک دوست دختر راک استار نیاز دارید. لوژان که مداد چشم مداد رنگی Master Pigment Pro ماریو را برای این کار ترجیح می‌دهد، می‌گوید: «یک چشم rockstar همیشه دارای یک مداد مشکی لکه‌دار و سایه چشم خنثی و مشکی است و به مژه‌های زیادی نیاز دارد. با خط چشم مشکی روی لبه داخلی چشم شروع کنید و خط مژه را لکه دار کنید تا ظاهری دودی ملایم داشته باشید.

منبع

لوژان اشاره می‌کند که بسیاری از زنان ستاره راک (نه «دوست دختر») که الهام‌بخش این ظاهر هستند نیز وجود دارد. او با اشاره به کورتنی لاو، گوئن استفانی، مدونا، کایلی مینوگ، لیل کیم، پائولا عبدل می‌گوید: «فکر می‌کنم هر دهه و دوره‌ای نسخه‌ای از «زنان راک‌ستار» دارد که مرزها را جابجا می‌کنند و ظاهری نوآورانه و نمادین را کنار هم می‌گذارند. بریتنی اسپیرز، کریستینا آگیلرا، شرلی منسون، آوریل لاوین و بازیگران هنر و صنعت به عنوان الهام بخش روند.

حالا که بهار است و همه کار را تمام کردند دیزی جونز و شش، علاقه مندان به زیبایی دوست دختر راک استار درونی خود را با آرایش گرانج الهام گرفته از گوت گلم هدایت می کنند. اما در حالی که مدت دوست دختر راک استار به دوست دختر و همسر ستاره راک واقعی مانند مگان فاکس و کورتنی کارداشیان بارکر اشاره دارد (و اگر به آن فکر کنید، هایلی بیبر)، برای تجسم این سبک نیازی به شریک یک موسیقیدان یا حتی کنسرت ها ندارید. در واقع، اکثر متخصصان زیبایی (از جمله خودم) این تعبیر را ترجیح می دهند شما می تواند و باید ستاره راک در این سناریو باشد.