گرگ کوئنتین را برای کشتن تانیا استخدام کرد

این تئوری از TikToker @lisa.clift می‌آید، که خطی را به‌وجود آورده است که بسیار هوشمندانه است، اگر نمایش اینگونه نباشد، ناامیدکننده خواهد بود.

این محتوا از TikTok وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

ویدیوی بالا را برای تاثیر کامل آن تماشا کنید، اما اگر در حال حاضر در محل کار هستید و به سادگی صدا دارید نیست یک گزینه، در اینجا اصل کلی است:

 • این نظریه فرض می‌کند که گرگ، همسر تانیا در حال نقشه کشیدن اوست تا بتواند ثروت او را بگیرد.
 • چند سرنخ درست از ابتدا وجود دارد. از جمله “اصرار” گرگ که آنها به سیسیل بروند (بسیار عجیب است زیرا او برای رفتن احساس خارش داشت) و از پیوستن دستیار تانیا ناراحت بود (شاید به این دلیل که او… شاهد نمی‌خواهد؟).
 • در قسمت 2، ما می شنویم که گرگ با شخصی تلفنی صحبت می کند. تانیا فرض می کند این زن دیگری است، اما این نظریه حدس می‌زند که در واقع کوئنتین است.
 • در قسمت 5، ما می آموزیم که کوئنتین عاشق یک گاوچران از آمریکا بود، که او این کار را انجام می داد هر چیزی برای. همانطور که این تئوری می گوید، “کوئنتین اعتراف می کند که حتی سی سال بعد او هنوز برای این مرد هر کاری انجام می دهد و من معتقدم که این کار باعث کشتن تانیا می شود.”

  همه اینها، همراه با این واقعیت که علاقه ناگهانی و شدید کوئنتین به تانیا همه نوع مشکوک است، واقعاً داستان قانع کننده ای را روایت می کند. و اگر به نظرات TikTok سر بزنید، برخی جزئیات اضافی وجود دارد که از این نظریه حمایت می کند، مانند “به همین دلیل است که “برادر” پورتیا را منحرف می کند” (بنابراین او شاهد نیست!).

  هشدار: قسمت های 1-5 از نیلوفر سفید در این مقاله مورد بحث قرار می‌گیرند، بنابراین اگر گرفتار نشدید، چشمان خود را از خود دور کنید (اما همچنین گرفتار شوید، مانند، بدوید).


  در این مرحله علایق فعلی من شامل پای و نیلوفر سفید، به ترتیب و تشخیص اینکه قاتل کیست (و چه کسی کشته می شود) اولویت شماره 1 است. بدیهی است که در حال حاضر تئوری های قانع کننده زیادی در مورد اینکه چه کسی در این فصل در سواحل افسانه ای سیسیل می میرد وجود دارد، اما یکی از آنها به مراتب بالاتر از بقیه است و بهترین توصیف آن به عنوان درخشان است.

  این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.منبع