گربه دوجا به تازگی یک عکس فیلتر نشده از شکست های خود را به اشتراک گذاشته است، و این بسیار با طراوت است

گربه دوجا به خاطر واقعی بودن با طرفدارانش شناخته می شود و اغلب در پست های رسانه های اجتماعی خود بدون آرایش ظاهر می شود و آثار آکنه خود را آشکار می کند. حتی بهتر از آن، او نیازی به جلب توجه یا صحبت در مورد پوست خود نمی بیند – دقیقاً مانند ستاره های دیگری مانند میلی بابی براون و سلنا گومز که اخیراً تصاویری را با ژاکت های بدون پوشش به اشتراک گذاشته اند.

او یک شلوار چرمی، یک تی شرت سفید و یک کت خز مصنوعی پوشیده بود که با زیورآلات نقره فراوان تزئین شده بود. ارنستو کاسیاس، آرایشگر پیشرو او، آرایش “گرانج گلم” خود را با استفاده از KVD Beauty ایجاد کرد که در مورد آن به دنبال کنندگان خود در اینستاگرام گفت: “من از احساس خنک و آرام لباس دوجا الهام گرفتم و می خواستم آرایش کنم. به موازات آن. من پوست مات فوق‌العاده طبیعی را با استفاده از فونداسیون سرم سیب خوب KVD و چشمی تیره با خط چشم تیز و با استفاده از بهترین خط چشم تاتو زیبایی KVD انتخاب کردم.

این پست در اصل در منتشر شده است زرق و برق انگلستان.


منبع

Doja Cat به مراسم IHeartRadio Music Awards 2023 می رسد.استیو گرانیتز

دوجا همچنین اخیراً به هواداران فاش کرد که تحت عمل جراحی کوچک کردن سینه قرار گرفته است و انتظار دارد در مجموع سه ماه در دوران نقاهت باشد. برای جوایز IHeartRadio، این ستاره با استانداردهای معمول خود، شاید به دلیل جراحی اخیرش، نسبتاً غیررسمی لباس پوشید.