گبی ویندی “لیسانسه” و نامزدش اریش شور از هم جدا شدند


فقط دو ماه بعد از نامزدی لیسانس، یک منبع تایید کرد E! اخبار که گابی ویندی و اریش شور آن را کنار گذاشته اند. اطلاعات اضافی از منبع دوم – این منبع که با Bachelor Nation ارتباط دارد – اضافه کرد که در واقع این گابی بود که اوایل این هفته به همه چیز پایان داد.

خودی می گوید: “او احساس می کرد که آنها در یک راستا نیستند و در یک صفحه نیستند.” گبی امیدوار بود که بتوانند به یکدیگر فضا بدهند و آن را حل کنند، اما در نهایت به این نتیجه رسیدند که آینده ای ندارند.

طرفداران در همه جا قبلاً در میانه این گمانه زنی بودند که آیا زمانی که اریش به طور قابل توجهی در دوشنبه شب گابی غایب بود، چیزی بین زوج سابق رخ داده است یا خیر. رقص با ستاره ها عملکرد – خوب، هم او *هم* نامزدی او 💍. من فکر می‌کنم در حال حاضر زندگی برای هر دوی ما واقعاً شلوغ است، بنابراین می‌فهمم [people’s] پرستار آی سی یو گفت: نگرانی فاکس نیوز دیجیتال وقتی در مورد وضعیت رابطه اش سوال شد. او در پایان گفت: «می‌دانید که ما به نوعی، با هر یک از منافع فردی خود پیش می‌رویم و از دور از یکدیگر حمایت می‌کنیم».

اوف FYI، ویدیوی awks از کل چیز ورودی:

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

یک نکته تازه: گبی و اریش در پایان فصل 19 پس از مکالمه ای نامزد کردند که در طی آن تحلیلگر املاک اظهار داشت که در ابتدا برای طرح این سوال کمی مردد بوده است. با این حال، پس از خواستگاری، تمام دنیا یک جورهایی احساس آرامش کردند زیرا به نظر می رسید گبی عاقبت بخیر او را دریافت کرده است، به علاوه (!!) اریش نیز مورد تایید پدربزرگ قرار گرفت، که 😭😭.

مجرد

کریگ شودین

با این حال، اندکی پس از پایان، اریش پس از انتشار عکسی از او که در سالنامه دبیرستانش چهره سیاه پوشیده بود، در شبکه های اجتماعی با واکنش شدیدی مواجه شد. گبی در مورد این عکس اعتراف کرد: “من فوق العاده شوکه شدم. [I] فقط باید افکارم را پردازش می‌کردم و سپس به این فکر می‌کردم که چگونه می‌توانیم به عنوان یک زوج رشد کنیم و از این موضوع درس بگیریم.”

اما این درام پیش از آن در حال شکل گیری بود: در اواسط سپتامبر، آماندا کیلور، دوست دختر سابق اریش، پیام های متنی را بین آن دو به اشتراک گذاشت، جایی که اریش اعتراف کرد که لیسانس “واقعی” نبود و او فقط این کار را انجام می داد تا ببیند آیا “چیز دیگری وجود دارد”. [he] می تواند با [his] زندگی.”

در مصاحبه با مردم، گبی توضیح داد که اریش در واقع پیش از موعد به او در مورد این پیام‌ها هشدار داده است، زیرا “می‌ترسید که این پیام‌ها درز کنند.” او گفت: «در نهایت زمان آن بود که یک گام به عقب برداریم و در مورد رابطه خود فکر کنیم و ببینیم که آیا می توانیم از آن عبور کنیم یا خیر. شما باید واقعاً در ارتباطات خود رهبری کنید، در حین انجام این مکالمات سخت با یکدیگر واقعاً صادق باشید.”

صادقانه؟ عدالت برای گبی در این مرحله!منبع