گابی النیکی از فصل “لیسانس” زک شالکراس کیست؟


Zach Shallcross این فصل را آغاز کرد لیسانس با تأمل در این پرسش که «آیا من سزاوار این هستم؟ نمی‌دانم، و واقعاً، ما در کنار او هستیم. اما تا اینجای کار، به نظر می‌رسد زک یک مرد بسیار آرام و واقعاً خوب است که در واقع می‌خواهد از این آزمایش اجتماعی آشفته در یک رابطه بیرون بیاید.

در رابطه با چه کسی، تو پرسیدی? مشخص نیست، زیرا هنوز اطلاعاتی در مورد اینکه چه کسی فصل زک را برنده می‌شود، منتشر نشده است. اما ما حواسمان به شربت افرا استان گابی النیکی است. در اینجا همه چیزهایی است که درباره گابی می‌دانیم – شرکت‌کننده که اینترنت مجموعاً به این نتیجه رسیده است که شبیه یک خواهر گمشده D’Amelio است – از جمله شغل او، رسانه‌های اجتماعی، آنچه او در یک شریک به دنبالش است، و اسپویل‌هایی درباره میزان پیشرفت او.

اول، اینستا گابی است

او انرژی بزرگی می دهد “من را به عنوان لیسانس بعدی خود استخدام کن”.

او اهل ورمونت است

به همین دلیل است که زاک در هنگام ورود لیموزین به نوشیدن شربت افرا می پردازد. ظاهرا گابی به عنوان یک مدیر حساب کار می کند، که برای یک جوان 25 ساله بسیار چشمگیر به نظر می رسد. مقداری ما در آن سن هنوز در برنامه تلفنی والدینمان بودیم.

او یک مرد “در فضای باز” می خواهد

در اینجا چیزی است که ABC در مورد آنچه گابی به دنبال آن است می گوید مرد ستاره تلویزیون واقعیت که همچنین با ده ها زن دیگر قرار دارد:

او از خانواده ای بسیار دوست داشتنی می آید و ازدواج والدینش طرح اولیه عشقی است که او امیدوار است پیدا کند. گابی یک مرد صادق و در فضای باز می خواهد که همیشه او را در اولویت قرار دهد. در حالی که ممکن است کمی طول بکشد تا گابی از پوسته خود بیرون بیاید، اما زمانی که این کار را انجام داد، زک متوجه خواهد شد که او ماجراجو، وفادار و رانده است.

او قبلاً مکان های عروسی را انتخاب کرده است

مکان انتخابی او؟ دریاچه کومو امیدوارم زاک ایتالیا را دوست داشته باشد! (یعنی چه کسی اینطور نیست؟) حقایق جالب دیگر در مورد گابی؟ او عاشق دمپایی است، می خواهد یک استودیوی پیلاتس باز کند و کارداشیان مورد علاقه اش کریس است. اگرچه باید به این نکته اشاره کرد که کریس یک جنر است.

یکی از خواهران همسرش نیز در این برنامه حضور دارد

به نظر می رسد، گابی و گریر بلیتزر (شرکت کننده ای که اخیراً به خاطر دفاع از چهره سیاه عذرخواهی کرد) هر دو در انجمن پی فی در دانشگاه می سی سی پی بودند. بنابراین آنها قطعاً تاریخچه ای دارند، که ممکن است در آینده ناخوشایند شود یا نباشد، TBD.

اسپویل در زیر

برخی درام های بالقوه شامل یک کتاب وجود دارد

با توجه به گنجینه اسپویلرهای Reality Steve، گابی در حال خواندن Game of Roses دیده می شود. چگونه لیسانس بگیریم کتاب.

چگونه می توان برنده لیسانس شد: راز یافتن عشق و شهرت در نمایش واقعیت مورد علاقه آمریکا

چگونه می توان برنده لیسانس شد: راز یافتن عشق و شهرت در نمایش واقعیت مورد علاقه آمریکا

چگونه می توان برنده لیسانس شد: راز یافتن عشق و شهرت در نمایش واقعیت مورد علاقه آمریکا

اکنون 50% تخفیف

ریالیتی استیو می‌گوید که معلوم نیست درام حاوی مطالب خواندنی گابی باشد یا خیر، و خاطرنشان می‌کند که «برای این نمایش تبلیغ کتاب بازی گل رزها کمی عجیب است، زیرا اساساً نقاب فانتزی نمایشی را که مردم دوست دارند تماشا کنند، آشکار می‌کند». یک نکته جالب، که به طور بالقوه (فقط در اینجا حدس و گمان) می تواند به این معنی باشد که ABC این صحنه را به طور کامل قطع می کند.

چیزی ~ اسرارآمیز~ روی یک به یک او اتفاق می افتد

گابی و زک در لندن با هم روبرو می شوند، و طبق گفته Reality Steve “چیزی اتفاق می افتد” در طول دوره نمایش در شهر که “چشم انداز را تغییر می دهد”. در مورد اینکه چه چیزی از بین می رود، رمز و راز کامل بود، اما به استیو گفته شد «این چیزی است که تولید کنترل روی آن صفر است، و آنها در تلاش بودند تا بفهمند چه کاری انجام دهند. بد نبود، اما برنامه ریزی نشده بود و تاثیر بسزایی در تولید نمایش داشت.»

گابی به سه نهایی زاک می رسد

گابی پس از تحت تاثیر قرار دادن زاک با تاریخ زادگاهش در ورمونت (که در 31 اکتبر 2022 فیلمبرداری شد)، به آریل فرنکل و کیتی بیگار در تایلند پیوست. عزب قرارهای سوئیت فانتزی هنوز نمی دانید چه کسی برنده شد، پس با ما همراه باشید!منبع