کیکه پالمر در یک مصاحبه جدید در مورد زندگی جنسی خود چیزی را حفظ نکرد

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع کیک پالمر، ما به معنای واقعی کلمه شما را دوست داریم. بی زحمت میم-قابل جواب منفی ستاره به تازگی در مورد ترجیحات جنسی خود صحبت کرده است (اگر سر کار هستید هیچ چیز عجیبی نیست!)، و “نقش” مورد علاقه او هم تعجب آور و هم کاملاً قابل درک است.

در تصمیمات فاحشه پادکست، پالمر فاش کرد که او، فرانسوی من را ببخشید. او که خود را یک «فرعی» معرفی می‌کرد، گفت: «قطعاً احساس می‌کنم وقتی در یک فضای صمیمی با کسی هستم، «در خدمت شما» هستم. پالمر توضیح می‌دهد که از آنجایی که در طول روز بسیار «رئیس» است، دوست دارد به شریک زندگی‌اش اجازه دهد در شب رئیس باشد. صادقانه؟ خیلی منطقی است. همه ما در مورد خستگی تصمیم شنیده ایم. بازیگر-خواننده-تهیه کننده-مجری ساعت ها مسئولیت دارد; او را مجبور نکنید موقعیت را نیز انتخاب کند!

محتوای اینستاگرام

اما این بدان معنا نیست که او پس از تاریک شدن هوا کاملاً از سمت بازیگر خود خارج می شود. پالمر از ایفای نقش های گاه به گاه لذت می برد و سناریوی عجیب و غریب «تجمع مجدد دبیرستان» را با مجری پادکست گیلا شلومی نشان می دهد. مهارت های بهبود در اینجا عالی است. او همچنین فاش کرد که برای پورن، فقط دختر به دختر را دوست دارد. “خوب و زیباست. پالمر گفت: این ظرافت چیدمان است. کیک پالمر لزبین رام-کام کی؟

این آکیله و زنبور عسل ستاره تست املای جنسی خودش را گرفت، و من تقریبا مطمئن هستم که او قبل از قطع رابطه آن را درست انجام می داد؟ به هر حال، او همچنین درباره مردانی صحبت کرد که به شخصیت زنان اهمیتی نمی‌دهند، و جعل او از یک دختر داغ خسته کننده که فقط در آنجا ایستاده بود، من را روی زمین انداخت.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.