کیکه پالمر در حمام بی‌نظیر او با بیانسه روبه‌رو شد — ویدیو را تماشا کنید

کیکه پالمر همیشه زندگی مهمانی است – و این در حمام نوزاد خودش دوچندان صادق بود.

در آخر هفته، پالمر یک مهمانی مجلل با نام «روزی روزگاری بچه» با بازی‌های مهمانی، یک کتاب داستان شخصی، کیف‌های خوب BaubleBar باورنکردنی، و اینستالیشن‌های اختصاص داده شده به داستان اسباب بازی، شیر شاهو موارد دلخواه بیشتر دوران کودکی. در ویدئوهای مختلف از این مراسم، پالمر در حال گذراندن لحظات زندگی خود با یک لباس ماکسی برنزه و برنزه درخشان بود که به زیبایی برآمدگی کودک در حال رشد او را برجسته می کرد و سبک بارداری او را دوباره به سطح بالاتری می برد.

پالمر و مهمانانش ویدیوهای بیشتری را از شب در استوری اینستاگرام به اشتراک گذاشتند که دوستان و طرفداران آن‌ها را برای آیندگان بازنشر کردند، از جمله کلیپ‌هایی از پایین آمدن پالمر در زمین رقص. دانی لی، خواننده و رقصنده، توضیح داد: «این اسکوات برای MEEE است». یک ویدیو از پالمر یکی دیگر از دوستان نوشت: “روشن ترین حمام بچه تا کنون!!”

منبع

را جواب منفی ستاره همچنین پرتره های جدیدی را با دوست پسرش داریوش جکسون منتشر کرد و داستان پریان خود را در توضیح اینستاگرام نوشت: “خیلی وقت پیش، در سرزمینی نه چندان دور … پادشاه و ملکه برای بازی دور هم جمع شدند. با گذشتن بسیاری از غروب های خورشید، نمایشنامه به عشق تبدیل شد. حالا شاهزاده ای هست که به زودی می آید!»