کیکه پالمر بارداری خود را در مونولوگ “شنبه شب زنده” اعلام کرد


شنبه شب میزبان کیکه پالمر بود vو او از مونولوگ آغازین خود برای روشن کردن برخی شایعات در مورد خودش استفاده کرد. همه گفته اند که او باردار است – و حق با آنها بوده است!

پالمر شروع کرد: “به خصوص از حضور در اینجا خوشحالم، زیرا برخی شایعات در اطراف وجود دارد.” “مردم در نظرات من می‌گفتند “ککه بچه دارد”، “ککه باردار است” و من می‌خواهم رکورد را درست کنم. من هستم.”

او سپس کت خود را باز کرد تا به معنای واقعی کلمه حاملگی خود را برای حضار نشان دهد، آنها به شدت برای خبر خوشحال کننده پالمر تشویق کردند.

شنبه شب فصل 48 زنده

NBCگتی ایماژ

پالمر ادامه داد: «باید باید بگویم، وقتی مردم در اینترنت درباره شما شایعاتی پخش می‌کنند، بد است، اما وقتی آنها درست می‌گویند، بدتر است». “من خیلی تلاش می کردم که آن را پایین نگه دارم، زیرا چیزهای زیادی در حال انجام است. مردم مدام به سمت من می آمدند [saying] «تبریک می‌گویم، من شبیه «شس! آیا می توانید متوقف شوید، من یک اسپانسر مشروب در خط دارم. بگذار چک پاک شود، سپس می‌توانیم به حمام بچه لعنتی برسیم.»

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

او نتیجه گرفت، “اما صادقانه بگویم این بزرگترین نعمت بوده است، و من خیلی هیجان زده هستم – من مادر می شوم!”

این یک شروع عالی برای آن شب برای پالمر بود، که SZA به عنوان مهمان موزیکال این قسمت به او پیوست.

شایعات مربوط به بارداری پالمر در ماه نوامبر زمانی آغاز شد که او با لباس مجلسی بزرگ Carolina Herrera به مراسم CFDA رسید. را جواب منفی بازیگر زن خیره کننده به نظر می رسید، اما لباس قطعا حس استراتژیک به آن دارد. لباس مجلسی حجیم با طرح گل با یک کمربند هماهنگ درست زیر نیم تنه او بسته شده بود و جلوه ای استتار شکم ایجاد می کرد.

ورود جوایز مد cfda

کوین مازورگتی ایماژ

پالمر با دوست پسرش، داریوس جکسون، که در تابستان 2021 با او رابطه برقرار کرد، بچه دار می شود. این زوج از طریق برادر داریوش، ساروناس جکسون، که روی او کار می کرد، آشنا شدند. ناامن. پالمر در این سریال نقش کوتاهی داشت.

veuve clicquot چوگان کلاسیک

گرگ دی گوایرگتی ایماژ

اگرچه او معمولاً در مورد روابط خود، در مصاحبه با شلوغی در ماه مارس، پالمر به اشتراک گذاشت: “این شادترین احساسی است که تا به حال با کسی داشته ام.”

او اضافه کرد: «پس چرا من دست به کار شوم تا این شخص را پنهان کنم؟ این کار خیلی بیشتر از زندگی کردن در زندگی و بودن در زندگی من است.»منبع