کیکه پالمر اولین فرزندش را باردار است


کیکه پالمر باردار است! این بازیگر فاش کرد که در زمان میزبانی در انتظار اولین فرزندش است شنبه شب زنده در 3 دسامبر.

برخی شایعات در اطراف وجود دارد. او به مخاطبان زنده گفت: مردم در نظرات من می‌گفتند “ککه بچه دارد، کیکه باردار است.” “و من می خواهم رکورد را درست کنم – من هستم!”

در حالی که تماشاگران تشویق می‌کردند، پالمر ژاکت کت و شلوار خود را باز کرد تا یک برآمدگی کودک زیر آن نمایان شود. او ادامه داد: «با این حال، باید بگویم، وقتی مردم در اینترنت درباره شما شایعاتی پخش می‌کنند، بد است، اما وقتی آنها درست می‌گویند، بدتر است». “من خیلی تلاش می کردم که آن را پایین نگه دارم زیرا چیزهای زیادی در حال انجام است. مردم مدام به سمت من می آیند و می گویند “تبریک می گویم!” من می گویم، “شس، می توانید همه چیز را متوقف کنید؟” من یک اسپانسر مشروب در خط دارم. بگذار چک پاک شود، بعد می‌توانیم به حمام بچه لعنتی برسیم!»

او مونولوگ را با ابراز خوشحالی از این فصل جدید به پایان رساند. او گفت: “راستش، این بزرگترین نعمت بوده است، و من بسیار هیجان زده هستم.” “بچه ها، من قرار است مامان شوم! حتی با وجود اینکه برخی از افراد به دلیل اینکه یک بازیگر کودک بودم نسبت به بچه دار شدن من احساس عجیبی دارند، فقط می خواهم بگویم: ببین من 29 ساله هستم. من بزرگ شده ام. من رابطه جنسی دارم من صاحب خانه هستم من در 6 ژانویه به کاپیتول یورش بردم. می دانید، کارهایی که بزرگسالان انجام می دهند! شوخی می کنم. همه شما می دانید که من همان کسی هستم که همیشه بوده ام و به این افتخار می کنم. در واقع، وقتی برای اولین بار وارد کمدی شدم و آرزو داشتم روی این صحنه بایستم، از خودم پرسیدم: کیکه، تو کی خواهی بود؟ آیا شما مانند یک مایا رودولف خواهید بود؟ ادی مورفی؟ تیپ کریستن ویگ؟ و حالا که اینجا هستم، می‌توانم به شما بگویم دقیقاً کی هستم. عزیزم، من کیک پالمر هستم.”

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

منبع