کیم کارداشیان یک عاشقانه جدید را طعنه می زند که “بنابراین مطابق با استانداردها است”

کیم کارداشیان ممکن است با شخص جدیدی قرار ملاقات بگذارد – خوب، “جدید” بر اساس هر زمانی که آخرین فصل را فیلمبرداری کردند. کارداشیان ها. ادامه دادن!

قسمت های جدید از کارداشیان ها در Hulu پنج شنبه ها را رها کنید.
منبع

ادامه این موضوع زیاد نیست، اما با اظهارات قبلی کیم کارداشیان در مورد قرار قرار گرفتن در اولین فصل بسیار فاصله دارد. کارداشیان در حالی که در آگوست 2022 پس از 9 ماه آشنایی با کمدین پیت دیویدسون صحبت می کرد، گفت: “من مجرد هستم و آماده نیستم با هم قرار بگیرم و این اشکالی ندارد.” قبل از قرار ملاقات با دیویدسون، کارداشیان در فوریه 2021 از خواننده رپ، کانیه وست، درخواست طلاق داد. زوج های سابق به مدت 6 سال ازدواج کردند و چهار فرزند دارند: نورث، سنت، شیکاگو و پسالم وست.

من گاهی اوقات با احساساتم به این سو و آن سو می روم، مثل اینکه، “اوه، چه کسی می خواهد با من قرار بگذارد؟” من چهار بچه دارم، من در 40 سالگی هستم، می دانید؟ اوه، خدای من، چه کسی می‌خواهد با درام‌ها کنار بیاید؟» کیم کارداشیان بعداً در قسمت اول گفت E! اخبار. اما شخص من اینگونه خواهد گفت: “لعنت به همه اینها، سخت خواهد بود، اما ما با هم هستیم و این کار را انجام خواهیم داد.” بنابراین من فقط منتظر آن شخص هستم.» شاید فرد باشد!

در پیش‌نمایش قسمت بعدی فصل سوم که توسط Page Six به اشتراک گذاشته شد، کارداشیان درباره یک مرد مرموز با اسکات دیسیک صحبت می‌کند و می‌گوید: «دوستانم می‌خواستند من با کسی ملاقات کنم.» در این کلیپ، دیسیک پیشنهاد می‌کند که قبل از اینکه بپرسند که آیا او “استانداردها” را دارد یا خیر، به او لقب فرد را بدهند.

“آه، بنابراین مطابق با استانداردها، “او پاسخ می دهد. برش: کیم با تلفنش پیامک می‌فرستد و تهیه‌کننده‌ای می‌پرسد آیا فرد است. او با لبخند پاسخ می دهد: “بله.” این کیم دوران بلوند پلاتین بود، btw. کلیپ را می توانید از اینجا تماشا کنید.