کیم کارداشیان گفت که هنوز موهای خاکستری نداشته است – برنامه تلویزیونی خودش خلاف این را ثابت کرد

در قسمت دوم از کارداشیان هاکه در آوریل 2022 از Hulu پخش شد، ستاره واقعیت پیش از او در شهر نیویورک است. شنبه شب زنده شروع کردن – آغاز – اولین. کریس اپلتون، آرایشگر، در حالی که برافراشته می‌شود، یک تار خاکستری را می‌بیند و می‌پرسد: «می‌خواهی این موهای خاکستری را بیرون بیاورم؟»منبع

از قضا، اولین موهای خاکستری کیم کارداشیان در مورد آن ذکر شد زندگی با کلی و رایان در سال 2018. در آن زمان، کانیه وست، همسر آن زمان کارداشیان، به خاطر یک سری سخنان جنجالی و وعده های نامزدی ریاست جمهوری 2020، تیتر خبرها بود. کارداشیان در جریان حضور در برنامه تاک شو در ماه می به شوخی گفت: “او اولین موهای خاکستری ام را این هفته به من داد و من این را به گردن او می اندازم.” مردم. در حالی که می‌توانیم آن را به شکلی از گفتار یا هذل‌گویی بیان کنیم، یک قسمت جدیدتر از کارداشیان ها به نظر می رسد خلاف آن را ثابت کند.

کیم کارداشیان از شما می‌خواهد باور کنید که او هرگز پرکننده گونه، پرکننده لب یا حتی اکستنشن مژه نداشته است… آیا تعجبی ندارد که او ادعا می‌کند که هرگز یک موی خاکستری نداشته است؟

سپس ریپا به کارداشیان گفت که به جنبه روشن نگاه کند – او ممکن است با موهای خاکستری مخوف سر و کار داشته باشد (اوه، وحشتناک). کارداشیان پاسخ داد: “پس شنیده ام. من هنوز سفید نشده ام. من هنوز موهای خاکستری نداشته ام – عجیب نیست؟” بله، چون به نظر نمی رسد که درست باشد.

محتوا

طی یک حضور اخیر در زندگی با کلی و رایانغول Skims فاش کرد که هشت ساعت طول می کشد تا ریشه های بلوند پلاتینی او را لمس کند. شاید برای اینکه کارداشیان قابلیت اطمینان را نشان دهد، قبل از اینکه خط موهای تیره خود را بپوشاند، در برنامه گفتگو حضور یافت. او به کلی ریپا و رایان سیکرست گفت: “من به زودی آن را رنگ می کنم. من فقط تنبل شده ام. #ملکه مرتبط

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.