کیم کارداشیان چه احساسی نسبت به پیت دیویدسون دارد که با ام راتا قرار می گیرد

منبع فکر می کند: “کیم از رابطه پیت و امیلی ناراحت نیست و می داند که همه چیز بین او و پیت تمام شده است.” او فقط می خواهد که همه بهترین زندگی خود را داشته باشند و شاد باشند.”

باحال، باحال، باحال ندارد مانع از این شد که طرفداران فکر کنند که کیم با انتشار این گل ها آشکارا در تلاش است تا پیت را حسادت کند:

به گفته این خودی ناشناس، کیم در حال حاضر “سعی می کند روی خوشبختی خود و فرزندانش تمرکز کند” – و وقتی نوبت به سابق و زندگی عاشقانه اش می رسد؟ او مزاحم نیست

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این محتوا از Giphy وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.منبع

همچنین همه را از خواندن افکار ایمویی کیم در اینستاگرام منع نکرده است، از جمله این پیام که از آن زمان حذف شده است: «یک چیزی که متوجه شدم این است که همه چیز همیشه به نتیجه می رسد. گاهی حتی بهتر از آن چیزی که می توانید تصور کنید. این را زمانی به خاطر بسپارید که احساس می‌کنید در شرایط سختی قرار دارید یا احساس می‌کنید بیشتر از همه به چالش کشیده می‌شوید. به جایی که می روید ایمان داشته باشید. تصویر بزرگتر را ببینید.»

این موضوع در مورد کانیه وست نیز صدق می‌کند، زیرا منبع اشاره می‌کند که “کیم به تلاش خود در زمینه فرزندپروری مشترک با کانیه ادامه می‌دهد. او سعی می‌کند بر روی خود و شادی فرزندانش تمرکز کند. او بسیار به او تکیه کرده است. برنامه کاری منظم و متعادل، رژیم غذایی و رژیم تناسب اندام، روال خانوادگی و موارد دیگر. خانواده او مانند سنگ او عمل می کنند و او دوست دارد در هر کاری و هر چیزی که مربوط به خانواده باشد شرکت کند. بچه های او بسیار خوب کار می کنند و احساس می کنند که در همه زمینه از آنها مراقبت می شود.”

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

اینترنت فکر می‌کند کیم کارداشیان در احساساتش نسبت به پیت دیویدسون با امیلی راتاجکوفسکی است (ممکن است با پست‌های مبهم او ارتباط داشته باشد، lol)، اما ظاهراً او نمی‌توانست بیشتر از این در مورد این موضوع آرام باشد. حداقل به گفته منبعی که وظیفه خود را بر عهده گرفته است که این را به او بگوید سرگرمی امشب.