کیم کارداشیان و کانیه وست بالاخره طلاق خود را به پایان رساندند

طبق توافق، وست به کارداشیان 200 هزار دلار در ماه به عنوان نفقه کودک پرداخت خواهد کرد. انتظار می رود که خواننده رپ نیمی از هزینه های آموزشی و امنیتی کودکان را نیز تامین کند.

دارایی و دارایی زوج مطابق با قبل از ازدواج آنها تقسیم می شود. هر دو طرف توافق کردند که از حمایت همسر خود چشم پوشی کنند. کارداشیان از ماه مارس به طور قانونی مجرد بوده است، اما روند رسیدگی به مشکلات پیش رفت و تا حد زیادی به دلیل عدم همکاری وست آغاز شد.
منبع Kimye رسما به تمام معنا تمام شده است. مطابق TMZکیم کارداشیان و کانیه وست پس از هفت سال ازدواج و تقریباً دو سال توقف پیشرفت حقوقی، طلاق خود را به پایان رساندند. بر اساس گزارش ها، این زوج حضانت مشترک و «دسترسی برابر» به چهار فرزند مشترک خود خواهند داشت. با این اوصاف، وست در طی یک مصاحبه پادکست حذف شده در اوایل امسال اعتراف کرد که بچه‌ها «۸۰ درصد مواقع» با کارداشیان می‌مانند.

این توافق همچنین تصریح می کند که در صورت بروز هرگونه اختلاف تصمیم گیری در مورد فرزندان، کارداشیان و وست باید میانجیگری کنند. اگر یکی از والدین نتواند در فرآیند میانجیگری شرکت کند، حق تصمیم گیری از والدین دیگر ناکام خواهد بود. با توجه به اینکه وست چندین وثیقه را در حین دادرسی طلاق منفجر کرد، این بند به ویژه قابل توجه است.