کیم کارداشیان قوانین سختگیرانه ای برای مهمانان جت شخصی خود دارد

او گفت: «نفس نکش، به چیزی دست نزن. “من در هواپیما کفش نخواهم کرد و دمپایی های سفارشی Skims می گیرم. آیا خیلی دوست داشتنی نیست اگر اسکیم های سفارشی را به این رنگ مانند پیژامه، جوراب، و پتو و دمپایی درست کنم؟”

هولو

در این مرحله از داستان، به دنیا یادآوری شد که هیچ کس بین کیم کی و ترمه بکر او قرار نمی گیرد.

“صندلي هاي ترمه را ديده اي؟” کیم از کندال پرسید. شما نمی توانید روی صندلی های ترمه ای من برنزه کنید.

سوار شدن بر کیم ایر کمی شبیه مرد عنکبوتی بودن است، در کل چیز “با قدرت بزرگ مسئولیت بزرگی به همراه دارد”. و این سیاست یک چیز استثنایی نیست.

جدا از شوخی، کیم در مورد قوانینی است که دوستان معروفش *و خانواده** باید از آنها پیروی کنند اگر بخواهند با کیم ایر سوار شوند. در قسمت این هفته از کارداشیان هاکیم قبل از سفرشان به میلان برای نمایش مد پرادا با خواهرش کندال جنر چت کرد و وقتی کندال از برنامه‌هایش برای “برنزه کردن سریع اسپری” قبل از پرواز یاد کرد، کیم چندان راضی نبود و بلافاصله در مورد جدول زمانی

صندلی های هواپیمای ترمه کیم کارداشیان

پرتره ای خانوادگی از کیم و صندلی های هواپیمای ترمه اش.

کندال در مورد طرح برنزه کردن اسپری خود توضیح داد: “این سه ساعت است، بنابراین من سه ساعت در آن می نشینم و سپس آن را دوش می دهم.”

کیم در طول تور رسمی کیم ایر توضیح داد: «معمولاً هواپیماها با چرم روشن‌تر تیره می‌شوند – مال من، من تمام چوب‌های روشن سفارشی داشتم. من یک حمام در جلو و یک حمام در عقب داشتم. هر صندلی شارژر تلفن مخصوص به خود را دارد. بهترین و هیجان انگیزترین قسمت هواپیما این است که همه آن ترمه است. سقف ترمه، بالش، پشت سر. احساس می کنم که هستم. من برای هواپیما تخت خواب ام تی وی می کنم، اوه، چه رویایی!منبع

کیم ایر، اگر نمی دانید، همان چیزی است که کیم کارداشیان آن را هواپیمای شیک و سفارشی G650ER خود می نامد. کیم با افتخار جت 150 میلیون دلاری را در قسمتی از سریال هولو خانواده اش به نمایش گذاشت. کارداشیان ها، در ماه ژوئن، به طرفداران یک تخت خواب ام تی ویتوری به سبک که در آن او درباره دکور مجلل هواپیما (تمام ترمه، سرتاسر، FWIW) صحبت کرد و درباره قوانین مسافران “شوخی” کرد.