کیم کارداشیان در مهمانی شب کریسمس خانواده‌اش لباس ستون نقره‌ای می‌پوشد


به نظر می رسد روزهای کریسمس کیم کارداشیان به عنوان یک بلوند پلاتین به پایان رسیده است. این ستاره رئالیتی دوباره ویدئوها و عکس‌هایی از خود را با موهای تیره مشخصش به اشتراک گذاشت و در حالی که لباس ستون نقره‌ای تک‌شانه‌ای را که در جشن سالانه خانواده‌اش در شب کریسمس پوشیده بود به نمایش گذاشت.

کیم کارداشیان در کریسمس

اینستاگرام

کیم کارداشیان در کریسمس

اینستاگرام

کیم کارداشیان در کریسمس

اینستاگرام

کیم کارداشیان در کریسمس

اینستاگرام

کیم کارداشیان در کریسمس

اینستاگرام

کیم کارداشیان در کریسمس

اینستاگرام

کارداشیان طعنه زد که برای همیشه بلوند پلاتینیومی نخواهد بود در طول مصاحبه اش در سپتامبر مصاحبه مجله او در مورد موهای روشن تر گفت: “من آن را برای مدت کمی نگه می دارم.” احساس می کنم در پاییز تاریک می شوم، فقط به این دلیل که نمی خواهم به موهایم آسیب برسانم. اما، من فکر می کنم مو بورها سرگرم کننده تر هستند. من فقط احساس متفاوتی دارم.»

او همچنین سبک خود را لمس کرد و اینکه چگونه آن را حتی با کمد لباس عمدتاً طراحش قابل دسترس می‌داند. افراد زیادی هستند که من به آنها نگاه می کنم و می گویم: “اوه خدای من. من عاشق نحوه لباس پوشیدن آنها هستم. یا «من آن را دوست دارم. این خیلی تازه است،» او شروع کرد. فهمیدم. و سپس برای من، می‌توانم چیزهایی پیدا کنم که می‌توانند بسیار ساده باشند، و بسیاری از مردم، بسیاری از دختران، می‌توانند به آن‌ها متصل شوند – و این بسیار قابل فروش است. چیزهایی که من می پوشم واقع بینانه به نظر می رسند. یک راه آسان برای یافتن یک کالای مشابه یا راه حلی برای پوشیدن چیزی مشابه وجود دارد، و من فکر می کنم که این ممکن است چیزی باشد که طنین انداز شود. دست یافتنی به نظر می رسد.»

او درباره اینکه چه خطراتی را برای مد باید متحمل شوم ادامه داد: “من به خودم اعتماد دارم، می دانم چه چیزی خوب به نظر می رسد، و می دانم چه چیزی باعث می شود واقعا احساس ناراحتی کنم.” اما، هر چند وقت یک‌بار، یکی می‌گوید: به من اعتماد کن. این خوب به نظر می رسد.’ گاهی اوقات این کار را می کند و گاهی اوقات نمی شود و شما فقط باید با آن غلت بزنید. آنقدرها هم جدی نیست. من خیلی اهمیت می‌دهم، اما نمی‌توانم اجازه دهم که مرا مصرف کند. گاهی اوقات زوایای بد، نور بد وجود دارد. شما نمی توانید همه چیز را کنترل کنید.»منبع